800
۰

جایزه شرم آوری که زن سعودی برای یک مسابقه در نظر گرفت+فیلم

یک کاربر زن سعودی که مدتهاست در شبکه های اجتماعی به شهرت رسیده، اقدام به راه اندازی یک مسابقه جنجالی کرد.
جایزه شرم آوری که زن سعودی برای یک مسابقه در نظر گرفت+فیلم
به گزارش شستون، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،یک زن سعودی پس از راه اندازی یک مسابقه در شبکه های اجتماعی جایزه ای نیز برای آن تعیین نمود که همین موضوع بسیار جنجال برانگیز شد.
این کاربر زن که به خاطر انتشار تصاویری از زندگی روزمره دختر خردسالش ساوانا در اسنپ چت به شهرت رسیده ، یک خدمتکار زن فیلیپینی را در میان جایزه های این مسابقه قرار داده که این اقدام با طیف وسیعی از خشم کاربران مواجه گشت.
کاربران چنین جایزه ای را توهین به کرامت انسانی قلمداد نمودند چرا که زن سعودی  یک انسان را به عنوان یک جنس یا کالا معرفی کرده بود،همچنین«قاچاقچی انسان»یکی از لقب هایی بود که مردم به این زن نسبت دادند.
زن سعودی برای سرپوش گذاشتن بر روی پیشنهاد شرم آوری که داده بود، یک پیام در صفحه خود گذاشت و در آن اعلام کرد قصدش از این کار فقط کمک به کسانی بود که نیاز به استخدام یک خدمتکار داشته اما پول کافی برای این کار ندارند و فقط هدفش تقبل هزینه استخدام یک زن فیلیپنی برای انجام کارهای خانه برنده مسابقه بوده است.
گفتنی است این زن یکی از اعضای هیئت آموزش دانشگاه ملک سعود نیز هست، اما ظاهرا خود  به گذراندن دوره های آموزش احترام به انسانها و درک لازم از تعریف کرامت انسانی نیاز دارد.
در ادامه ویدیویی کوتاه از زنی که این جنجال را به راه انداخته مشاهده می کنید. 
 
 
00:00 00:13
کد ویدیو
دانلود
 
انتهای پیام/
چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۶
کد مطلب: 9297
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *