800
۰

اختصاص بیش از 50 تن خرمای سراوان به زلزله زدگان کرمانشاه/هر خانوار یک کارتن خرما جهت اهدا به حادثه دیدگان غرب

در جلسه ستاد بحران شهرستان سراوان بیش از ۵۰ تن خرمای این شهرستان به زلزله زدگان کرمانشاه اختصاص یافت.
اختصاص بیش از 50 تن خرمای سراوان به زلزله زدگان کرمانشاه/هر خانوار یک کارتن خرما جهت اهدا به  حادثه دیدگان غرب
به گزارش شستون، ستاد بحران شهرستان سراوان جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه  با حضور فرماندار، امام  جمعه موقت، رئیس جمعیت هلال  احمر و دیگر مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری سراوان برگزار شد.
فرماندار سراوان در این نشست از اختصاص بیش از 50 تن خرمای این شهرستان به زلزله زدگان کرمانشاه خبر داد و حادثه دلخراش غرب کشور را موجب جریحه دار شدن قلب ملت ایران دانست.
 نارویی  مشارکت، همراهی و همدلی مردم مرزدار شهرستان سراوان با حادثه دیده گان غرب کشور را سبب تسلی خاطر بازماندگان دانست.
 
همچنین احسان دهواری شهردار محمدی طی اطلاعیه از مردم سیستان و بلوچستان به ویژه شهرستان سراوان دعوت کرد که هر خانوار با  اهدای یک کارتن خرما در امر کمک رسانی به مردم زلزله زده جنوب کشور سهیم باشند.
 
پیام دعوت به کمک به زلزله زدگان کرمانشاه به شرح زیر است:
 
 مردم سیستان و بلوچستان بالاخص دهوار زمین با آمادگی و اهدای کمک های نوع دوستانه خود بار دیگر نشان خواهند داد که اگر در گوشه ای از کشور مشکلی به وجود آید، برای رفع آن اعلام آمادگی خواهند کرد.
 
گرچه کمک های کوچک ما کفایت نمی کند اما با همراهی و حمایت خویش به آن دسته از کودکانی که خانواده خود را از دست داده اند و یا مادرانی که فرزندان خود را از دست داده اند، به همنوعان خود اعلام می کنیم جزئی از شما هستیم و در کنار شما خواهیم ماند. 
 
در یک کلمه، کمک، کمک و کمک تنها واژه ای است که   وظیفه انسانی همه ما محسوب می شود چرا که خدمت هر انسان به هم نوع خویش، بهای اجاره ای است که به خاطر اقامت بر روی زمین پرداخت می‌کند.
 
مدد رساندن و محبت به دیگران باعث می‌شود دید بهتری نسبت به موقعیت خود پیدا کنیم و بیشتر قدردان داشته‌ها و موهبت‌های زندگیمان باشیم.
 
از کلیه اعضای محترم گروه سرزمین دهوار درخواست می گردد ضمن باز نشر مطلب به عنوان سفیران مهربانی حداکثر ظرف هفتاد و دو ساعت نسبت به جمع آوری حداقل پنج تن خرما و تحویل به اکیپ مستقر در شهرداری محمدی اقدام نمایند.
 
احسان دهواری شهردار محمدی
 
 
انتهای پیام/
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۷
کد مطلب: 9381
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *