800
۰

ویدئویی تاسف‌بار از برده‌داری در یکی از قهوه‌خانه‌های غرب تهران

در یکی از قهوه‌خانه‌های غرب تهران، تعدادی کودک و نوجوان با میلغی ناچیز در دخمه‌ای سرد و تاریک و متعفن روزگار سپری می‌کردند.
ویدئویی تاسف‌بار از برده‌داری در یکی از قهوه‌خانه‌های غرب تهران
به گزارش شستون، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ اخیرا ویدئویی از یک دخمه تاریک در یکی از قهوه‌خانه‌های غرب تهران واقع در جنت‌آباد در فضای مجازی منتشر شده است که صحنه‌های تاسف باری از حضور چند کودک تبعه افغان در آن را نشان می‌دهد. 
طی عملیاتی شبانه، تیمی از ماموران امنیتی به اتفاق جمعی از خبرنگاران پس از اطلاع از این موضوع بلافاصله به محل مورد نظر رفتند و با صحنه دردناک و تاسف‌باری مواجه شدند. تعداد 11 کودک و نوجوان افغان که به طور غیرمجاز وارد کشور شده بودند، با مبلغی ناچیز به کار گمارده شده و در دخمه‌ای تاریک و سرد با بوی زجرآور و غیر قابل تحمل تعفن شب را به صبح می‌رساندند. 
تماشای این ویدئو فارغ از بحث ملیتی و نژادی به‌راستی دردآور و تاسف‌بار است. میانگین سنی این افراد از 10 تا 18 سال است. معمولا در چنین شرایطی، به دلیل آنکه این افراد به صورت غیرمجاز از مرز کشور عبور می‌کنند حق دفاع از حقوق خود از راه قانونی ندارند و آن دسته از افرادی که از این موضوع آگاهند، از این فرصت سواستفاده می‌کنند و  ارزش‌های انسانی را زیرپا می‌گذارند. 
ویدئوی جزئیات این واقعه تاسف بار در ادامه ارائه شده است. 
 
 
00:00 01:43
کد ویدیو
دانلود
 
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۲
کد مطلب: 10218
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *