800
۰

دلجویی از ۱۰۲ خانواده شهید سراوان در ایام الله دهه فجر۹۶+ تصاویر

در ایام الله دهه فجر سال جاری از ۱۰۲ خانواده شهید شهرستان سراوان با حضور جمعی از مسئولین دیدار و سرکشی انجام می شود.
دلجویی از ۱۰۲ خانواده شهید سراوان در ایام الله دهه فجر۹۶+ تصاویر
به گزارش شستون، در ایام الله دهه فجر به مناسبت کنکره ملی شهدای استان، از ۱۰۲ خانواده شهید در شهرستان سراوان دیدار و سرکشی می شود.
این دلجویی ها از خانواده شهدا با حضور فرمانده سپاه شهرستان سراوان، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، اعضای شورای اداری، امامان جمعه و جماعت تشیع و تسنن و اعضای شورای اداری شهرستان انجام می شود.
در روز های گذشته با خانواده های شهید گل محمد اسماعیلی، شهید مهران چاکری، شهید پیربخش رحیمی، شهید موسی محمدی، شهید محمد علی محمدی، شهید شیخ محمد چندانی دیدار انجام شده است.
نادری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سراوان ضمن قدر درانی از صبر و استقامت خانواده شهدا، حضور مسیولین و دیدار آنان را با خانواده شهیدان را موجب دلگرمی دانست.
سرهنگ پاسدار جاودان فر جانشین فرمانده سپاه شهرستان سراوان در دیدار و دلجویی از خانواده شهید گل محمد اسماعیلی ایام شهادت حضرت فاطمه (س) را تسلیت گفت و ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران را گرامیداشت.
وی با اشار به برگزاری یادواره شهدای سه شهرستان سراوان، سیب و سوران و مهرستان در راستای تجلیل از مقام شهید و شهادت، افزود: در ۲۴ بهمن کنگره ملی شهدا استان سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار خواهد شد.
جانشین فرمانده سپاه شهرستان سراوان خود را خادم خانواده شهدا دانست و گفت: هر آنچه که داریم از جانفشانی و ایثارگری های شهدا است که امید می رود قدر دان خانواده شهدا باشیم.

انتهای پیام/
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۰
کد مطلب: 10318
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *