800
۰
در جشن بزرگ میلاد کوثر مطرح شد؛

فاطمه(س) یگانه بانویی که هیچ رقیبی در جهان ندارد/ جایگاه ارزشمند زنان در اسلام+ تصاویر

جشن بزرگ میلاد کوثر به مناسبت سالروز ولات حضرت فاطمه (س) در سراوان برگزار شد.
فاطمه(س) یگانه بانویی که هیچ رقیبی در جهان ندارد/ جایگاه ارزشمند زنان در اسلام+ تصاویر
به گزارش شستون؛ جشن بزرگ میلاد کوثر به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) با حضور حجت الاسلام و المسلمین بامری امام جمعه شهرستان، مولوی حقانی امام جمعه اهل سنت مسجد صدیق اکبر، جانشین فرمانده سپاه، مسئول بسیج جامع زنان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و جمعی از بانوان شهرستان در سالن ارشاد اسلامی برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان ضمن تبریک سالروز ولادت دخت نبی اکرم (س) ، روز مادر و زن  با اشاره به اینکه زن در قبل از اسلام جایگاهی نداشته است، گفت: با ورود اسلام که یک دین کامل و جامع است، زنان در جامعه بشری دارای ارزش شدند.
وی افزود: حضرت فاطمه الزهرا(س) دارای اقیانوسی از انواع جواهرات گرانقیمت صفات ارزشمند و همچنین شخصیتی پر از نورانیت بود.
امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به اینکه پیامبر اکرم (ص) فرموده است که فاطمه نور چشم من است، فاطمه پاره تن من است، فاطمه میوه دل من است و فاطمه روح و روان من است، گفت: گرچه خدیجه کبری (س) اولین زن مسلمان جهان در جامعه دارای جایگاه اساسی است، اما حضرت زهرا (س) یگانه بانویی است که هیچ رقیبی در دنیا ندارد.
مولوی حقانی امام جمعه اهل سنت مسجد صدیق اکرم نیز گفت: نقش زنان در اسلام بسیار ارزنده است  که توسط بانوی گرانقدر اسلام حضرت فاطمه(س) بود که چنین فرزندان پاکی را به دنیا آورد.
وی افزود: بانوان جامعه باید از حضرت فاطمه (س) تواضع، اطاعت، عدم اسراف ، اخلاق و پاکدامنی را بیاموزند.
گفتنی است جشن بزرگ میلاد کوثر با همکاری سپاه شهرستان سراوان، هیئت قرآنی فاطمه الزهرا(س) خواهران، بنیاد مهدویت، دفتر امام جمعه شهرستان، سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار شد که در پایان به تعدادی از بانوان با اهدای لوح سپاس و هدایای ارزنده تجلیل شد.

انتهای پیام/ الف.د  
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱
کد مطلب: 10737
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *