800
۰
فرماندار سراوان در جمع خبرنگاران مطرح کرد:

رسانه ؛ چهارمین رکن دموکراسی هر کشور است/خبرنگاران فیلتر اطمینان و کاتالیزور هستند

فرماندار سراوان گفت: خبرنگاران فیلتر اطمینان و کاتالیزور هستند که انحرافات را مشخص می کنند.
رسانه ؛ چهارمین رکن دموکراسی هر کشور است/خبرنگاران فیلتر اطمینان و کاتالیزور هستند
به گزارش شستون؛ درویش نارویی در مراسم تجلیل از  خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان سراوان با بیان اینکه 17 مرداد سالروز به شهادت رسیدن یکی از فرزانگان عرصه خبر، شهید صارمی است که به دست دشمنان نظام و انقلاب در خارج از کشور به شهادت رسیده، گفت: در هشت سال دفاع مقدس خبرنگاران ایثارگری های فرزندان این مرز و بوم را که از شرافت، عزت، استقلال و مردانگی کشور دفاع می کردند، با اصلحه خود که دوربین و قلم بود به تصویر می کشیدند.
وی ضمن قدردانی از تمامی افرادی که در عرصه خبر رسانی و اطلاع رسانی فعالیت می کنند، خبرنگاری را شغل مقدس بیان و اضافه کرد: حوزه رسانه یکی از چهار رکن اصلی دموکراسی هر کشور است.
فرماندار سراوان با بیان نقش موثر رسانه در جامعه، انعکاس واقعیت ها، پیگیری و پیجویی مطالبات به حق مردم و همچنین حراست از ارزش های هر جامعه را از رسالت های خبرنگاران دانست.
نارویی خاطر نشان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه پل ارتباطی میان مردم جامعه و حاکمیت هستند.
 وی اضافه کرد: خبرنگاران با توجه  به اینکه نسبت به دیگر اقشار جامعه که آگاهی بیشتری دارند، در مقابل کشور، اعتقادات مردم مسئول هستند و باید در مسیر حفاظت از ارزش ها و هنجار های جامعه گام بردارند.
فرماندار سراوان به خبرنگاران توصیه کرد تا مقابل متجاوزین و اندیشه های بیگانه که به مرزهای فرهنگی مردم صدمه وارد می کنند، گام بردارند.
درویش نارویی در پایان خبرنگاران را فیلتر اطمینان و کاتالیزور دانست که انحرافات را در جامعه مشخص می کنند.
شایان ذکر است در این مراسم از خبرنگاران و روابط عمومی های ادارات سطح شهرستان سراوان با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۹
کد مطلب: 11579
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *