800
۰
۱
با همکاری قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه و مجمع خیرین مدرسه ساز؛

مدرسه ۶ کلاسه نیکتا نظامی در روستای مورت سراوان افتتاح شد+ تصویر

مدرسه ۶ کلاسه نیکتا نظامی در روستای مورت بخش بم پشت شهرستان سراوان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید افتتاح شد.
مدرسه ۶ کلاسه نیکتا نظامی در روستای مورت سراوان افتتاح شد+ تصویر
به گزارش شستون، مدرسه ۶ کلاسهای نیکتا نظامی با حضور  استاندار سیستان و بلوچستان، فرمانده سپاه قدس جنوب شرق، فرماندار سراوان، فرمانده تیپ مهندسی گروه ۴۰ اصفهان، مدیر آموزش و پرورش، جمعی از مسئولین، مردم، فرهنگیان و دانش آموزان مورد افتتاح و  مورد بهره برداری قرار گرفت. 
سرتیپ پاسدار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق گفت: علم و دانش یکی از مهمترین موضوعاتی است که بایستی در هر جامعه ای به آن توجه شود.
وی با بیان اینکه در شهرستان سراوان که به لحاظ علمی از استعدادهای(دانش آموزان ) بسیار بالایی برخوردار است، افزود: بر خود واجب دانستیم که اقدامات خوبی در بحث مدرسه سازی در این منطقه انجام دهیم تا شاهد شکوفایی هر چه بیشتر استعداد های این منطقه باشیم.
 
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق اظهار کرد: عملیات اجرایی احداث حدود ۸۰ مدرسه را در سال 96 و 97 شروع کرده ایم، که از این تعداد 22 مدرسه مختص شهرستان سراوان است که 7 مدرسه به مرحله تکمیل و بهره برداری رسیده است.
 
مارانی با اشاره به اینکه در کنار مردم و خدمت کردن به مردم را برای خود تکلیف می دانیم، خاطر نشان کرد:شهر سراوان با توجه به همسایگی  با دو کشور پاکستان و افغانستان که به دلایل مختلف مشکلات اقتصادی و امنیتی دارند باید به آنها کمک کنیم و برای آنها الگو باشیم.
 
درویش نارویی فرماندار شهرستان سراوان در این مراسم  از اقدامات قرارگاه نیروی زمینی سپاه برای فرزندان مرزنشین شهرستان قدردانی کرد و این مهم را از نیازهای اساسی منطقه برشمرد.
وی افزود: بیش از 16 میلیارد تومان اعتبار در امر مدرسه سازی توسط مجمع خیرین مدرسه ساز با همکاری سایر نهادها در دست اجرا است. 
 فرماندار سراوان در پایان سخنانش از خدمات مردم خوب منطقه، آموزش و پرورش و سپاه در به ثمر رسیدن این اقدام سپاسگذاری کرد.
همچنین در پایان مراسم افتتاحیه میان دانش آموزان این منطقه نوشت افزار و کیف توزیع شد.
 
لازم به ذکر است این مدرسه با مشارکت قرارگاه قدس و مجمع خیرین مدرسه ساز احداث شده است.
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۳
کد مطلب: 11920
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
روستای مورت پس از مصوبه دولت و تقسیمات کشوری 97 از توابع بخش مهرگان قرار گرفت