800
۰

خداحافظی با گره هندزفری با این وسیله‌ی ساده +فیلم

با استفاده از این گیرنده کابل، دیگر سیم شارژر شما گره نخواهد خورد. 'Gary' یک گیرنده زیبا و کوچک برای هدفون، شارژر و یا هر کابل کوچک دیگر است که نمی‌خواهید گره بخورند.
خداحافظی با گره هندزفری با این وسیله‌ی ساده +فیلم
به گزارش شستون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ اولین مدلی که برای هدفون به ثبت رسیده است به زمان ادیسون و اواخر دهه 1800 برمی گردد جایی که توماس ادیسون گوشی طبی را برای شنیدن اختراع کرد. اما در سال 1891 یک مدل دیگر از هنزفری وقتی که فرانسوی ها در حال ساخت تلفن بودند به ثبت رسید. بعد از آن یکی از مهندسان بنیاد برق در آمریکا ناتانیل بالدوین توانست در سال 1910 برای نیروهای دریایی آمریکا این هدفون ها را اختراع کند تا ارتباطات بهتر ی بین سربازان و فرماندهان برقرار شود. و اما هدفون‌های واکمن سونی در سال 1979 به همراه یک هدفون عرضه شد که تحول عظیمی در این صنعت بود. این هدفون که جک 3.5 میلی متری داشت در بین مخاطبان بسیار محبوب شد و وزن بسیار سبکی داشت.
یکی از بزرگ‌ترین مشکلات همه‌ی مردم با هندزفری، گره خوردن سیم آن است. بارها شده است که زمان زیادی صرف باز کردن آن‌ها کره‌ایم. اما حالا دستگاه جالبی آمده است تا گره‌های هندزفری برای همیشه از دنیای گوش دادن به موسیقی حذف شوند. با گره‌های کوچک و بزرگ سیم هندزفری خود خداحافظی کنید.
این سازمان دهنده‌ی سیم هندزفری دیگر به کابل‌های نازک اجازه گره خوردن نمی‌دهد. نام این دستگاه ساده و کوچک Gary است. وظیفه‌ی Gary سالم و بدون گره نگه داشتن سیم هندزفری شماست. با این روش شما می‌توانید به سادگی هندزفری خود را داخل کیف خود گذاشته و بدون هیچ‌گونه مشکل و دردسری خارج کنید. از این دستگاه برای حفاظت از کابل‌های خود استفاده کنید. از کابل شارژ تا سیم هدفون با این وسیله در امان هستند. Gary به سادگی قابل استفاده است.
این دستگاه با منظم نگه داشتن کابل‌ها طول عمر آن‌ها را نیز افزایش می‌دهد. در ادامه از این دستگاه جالب و ساده فیلمی مشاهده می‌کنید:
 
 
00:00 01:18
کد ویدیو
دانلود
 
انتهای پیام/
پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۵
کد مطلب: 12030
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *