800
۱

داشتن سالن ورزشی آرزو دانش آموز قهرمان سراوانی/ حجاب مانع از حضور در رشته رزمی نمی شود

قهرمان بین المللی شوتوگان شهرستان سراوان گفت: دوست دارد در تمامی میادین مبارزه با حجاب کامل حضور داشته باشد و برای ایران اسلامی افتخار آفرینی کند.
داشتن سالن ورزشی آرزو دانش آموز قهرمان سراوانی/ حجاب مانع از حضور در رشته رزمی نمی شود
به گزارش شستون، سیده مبینا غفوری دانش آموز سراوانی که حدود چهار سال در رشته کاراته در سبک شوتوگان در حال فعالیت است، مقام دوم در بخش کمیته را در مسابقات بین المللی این سبک که در مشهد برگزار شد را کسب کرد که پایگاه خبری شستون به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزشی به گفت و گو با وی پرداخت.
 
وی اظهار کرد: از ۹ سالگی فعالیت خود را در این رشته آغاز کرده و امسال چهارمین سالی است که در سبک شوتوگان فعالیت می کند.
 
قهرمان بین المللی شوتوگان با اشاره به علاقمندی خود به این سبک ، گفت: از دو سال گذشته در سراوان تمرین می کند که در مسابقات کشوری که سال گذشته برگزار شد مقام اول کمیته و مقام سوم کاتا را کسب کرده است.

غفوری ادامه داد: روزانه به مدت سه ساعت در سالن ورزشی تمرین می کند و تمرینات ورزشی هیچ گونه لطمه ای به درس وی وارد نکرده است.
وی ادامه داد: آرزو دارد که در آینده یک سالن آموزشی داشته باشد تا دختران زیادی را برای کسب مقام های قهرمانی و افتخار آفرینی برای کشور پرورش دارد.
این دانش آموز ورزشکار یادآور شد: از زمانی که مقام دوم مسابقات بین المللی را کسب کرده افراد زیادی وی را می شناسند و دوستانش نیز نسبت به قبل مهربان تر شده اند.

قهرمان شوتوگان سراوان با بیان اینکه حجاب  را دوست دارد، خاطر نشان کرد: حجاب مانع از موفقیت و فعالیت در رشته های ورزشی به‌‌ ویژه رزمی نمی‌شود، و دوست دارد همیشه در تمامی میادین مبارزه با حجاب کامل حضور داشته باشد.
شریف اربابی سرجو مربی تیم کیوکوشین شهرستان سراوان نیز در گفت و گو با شستون اشاره به فعالیت ۲۰ ساله خود در این رشته، اظهار کرد: سالانه در مسابقات مختلف بیندالمللی، منطقه ای، استانی و آزاد شرکت می کنند که مقام های مختلفی را کسب کرده اند.

وی افزود: سیده مبینا غفوری نزدیک به دو سال در این شهرستان در سبک شوتوگان در حال فعالیت است که افتخار آفرینی هایی را برای شهرستان داشته است.
مربی تیم کیوکوشین شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: سیده مبینا غفوری به همراه خواهر کوچکتر خود ( سیده ثنا غفوری) در مسابقات بین المللی که در مشهد برگزار شد شرکت کردند، که در این سری از مسابقات مقام دوم را کسب کردند.
 
انتهای پیام/
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۶
کد مطلب: 12200
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *