800
۰
در حاشیه بازدید از جایگاه های سوخت سراوان مطرح شد؛

پاسکاری مسئولین سراوان موجب نارضایتی مردم شد/عملکرد برخی از جایگاه های سوخت ضعیف است+تصاویر

رئیس دفتر امام جمعه شهرستان سراوان گفت: مسئولین شهرستان سراوان برای کدینگ کارت های سوخت، مردم را از فرمانداری به شرکت نفت پاسکاری می کنند که موجب نارضایتی و ابراز گلایه مندی آنها شده است.
پاسکاری مسئولین سراوان موجب نارضایتی مردم شد/عملکرد برخی از جایگاه های سوخت ضعیف است+تصاویر
به گزارش شستون؛ کدینگ کردن کارت های سوخت خودروهای شهرستان سراوان یکی از معضلات اساسی و مهمی است که شهروندان این خطه از کشور با توجه به جلوگیری از قاچاق سوخت با آن دست و پنجه نرم می کنند.

شهروندانی که به تازگی خودرو خریداری می کنند، باید کارت های سوخت خود را کدینگ کنند که این امر ماه طول می کشد که منجر به گلایمندی و نارضایتی شهروندان شده است.

شهروندان از روند طولانی شدن کدینگ کارت های سوخت که گاها ماه ها طول می کشد، گلایمند و خواستار تسریع در انجام این امر شدند.

حجت الاسلام و المسلمین حاتم بامری رئیس دفتر امام جمعه سراوان در حاشیه بازدید از جایگاه های سوخت این شهرستان در گفت و گو با شستون اظهار کرد: برخی از مدیران جایگاه های سوخت عملکرد ضعیفی در کنترل سهمیه بندی کارت های جایگاه سوخت خود دارند به طوری که با مردم و مسئولین برای تحویل سهمیه درگیر شده اند.

وی با بیان اینکه مدیریتی ضعیف در جایگاه های سوخت شهرستان سراوان حاکم است، یادآوری کرد: تعزیرات حکومتی این شهرستان عملکرد ضعیفی در این زمینه دارد و باید نظارت خود را بر روی این جایگاه ها دقیق تر انجام دهد.

رئیس دفتر امام جمعه شهرستان سراوان بیان کرد: کسانی که کارت سوخت ماشین شان کدینگ نیست برای تهیه گالن 20 لیتری بنزین در بازار آزاد باید مبلغی بالغ بر 90 هزار تومان هزینه کنند که برخی توان خرید حتی یک لیتر بنزین آزاد را هم ندارند.

وی اظهار کرد: مسئولین شهرستان سراوان برای کدینگ کارت های سوخت، مردم را از فرمانداری به شرکت نفت پاسکاری می کنند که موجب نارضایتی و ابراز گلایه مندی آنها شده است.

حجت الاسلام والمسلمین بامری با بیان اینکه جایگاه سوخت پاک گوهر دزک عملکرد خوبی در زمینه سوخت رسانی به مردم دارد و گاها برای حل مشکلات مردم از کارت سوخت شخصی خود استفاده می کند، عنوان کرد: این جایگاه فاقد کارت سوخت است و متاسفانه جایگاه هایی که دارای عملکرد ضعیف هستند کارت جایگاه دارند.

وی در پایان تصریح کرد: هیچ یک از مسئولین در این زمینه پاسخگو نیستند و دفتر کدینگ کارت های سوخت در فرمانداری سراوان بسته و تعطیل شده است.

 
انتهای پیام/م.ش
 
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۷
کد مطلب: 12387
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *