800
۰
در جلسه هم اندیشی علما و روحانیون مطرح شد؛

قطع پاشنه آشیل دشمن با حضور علما و روحانیون/نقش محوری علما در خنثی کردن توطئه دشمنان+تصاویر

فرمانده سپاه شهرستان سراوان گفت: جامعه با جنگ اقتصادی و روانی در عرصه اجتماعی دشمن مواجه است و صاحبان تریبون، علما و ائمه جمعه و جماعت می توانند جهت روشنگری مردم ایفای نقش کنند.
قطع پاشنه آشیل دشمن با حضور علما و روحانیون/نقش محوری علما در خنثی کردن توطئه دشمنان+تصاویر
به گزارش شستون، جلسه هم اندیشی عما، روحانیون و ائمه جمعه و جماعت به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور سرهنگ پاسدار محمد پودینه فرمانده سپاه، مولوی عبدالصمد ساداتی امام جمعه اهل سنت، حجت الاسلام و المسلمین نوری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت و جمعی از مدرسین حوزه های علمیه و معتمدین در سپاه شهرستان سراوان برگزار شد.

فرمانده سپاه شهرستان سراوان در این جلسه با توجه به اینکه چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و مردم نقش محوری در حمایت همه جانبه از انقلاب اسلامی داشته اند، بیان کرد: آحاد جامعه در تمام این مدت بازیگر اصلی در صحنه مقابله با استکبار جهانی بوده اند.

وی با اشاره به اینکه علما نقش محوری را در امید دادن به مردم و برملا کردن توطئه های دشمن ایفا کرده اند، گفت: جامعه با جنگ اقتصادی و روانی در عرصه اجتماعی دشمن مواجه است و صاحبان تریبون، علما و ائمه جمعه و جماعت می توانند جهت روشنگری مردم ایفای نقش کنند.

سرهنگ پاسدار محمد پودینه فرمانده سپاه سراوان یادآوری کرد: روند چهل ساله انقلاب با کمک علما و معتمدین حفظ خواهد شد و وحدت، هم دلی و هماهنگی در گرو هم اندیشی است.

وی در پایان تصریح کرد: نقطه ضعف دشمن که پاشنه آشیل آن در برخی نقاط وجود دارد وحدت و همدلی علما، روحانیون و مردم است که با امید به آینده این روند پیش خواهد رفت.


انتهای پیام/م.ش
 
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۳
کد مطلب: 12400
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *