800
۰
در جشن آغاز امامت حضرت ولی عصر (ع) مطرح شد؛

تاخیر در ظهور حضرت مهدی (عج) با زورگویی به مومنان ضعیف/قتل نفس زکیه از نشانه های مهم قیام امام زمان (ع)+تصاویر

مدرس مرکز تخصصی بنیاد مهدویت کشور گفت: خروج سفیانی، ندای آسمانی، فرو رفتن زمین، قتل نفس زکیه و خروج یمانی از نشانه های قیام حضرت ولی عصر (عج) است و امام مهدی (ع) در دهم محرم موجودیت خود را به طور رسمی اعلام و حرکت را برای قیام آغاز می کنند.
تاخیر در ظهور حضرت مهدی (عج) با زورگویی به مومنان ضعیف/قتل نفس زکیه از نشانه های مهم قیام امام زمان (ع)+تصاویر
 به گزارش شستون؛ جشن آغاز امامت حضرت ولی عصر (ع) با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد امین بالادستیان مدرس مرکز تخصصی بنیاد مهدویت کشور، حجت الاسلام و المسلمین حاتم بامری رئیس دفتر امام جمعه سراوان، منصور نیک پناه معاون بنیاد مهدویت سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولین و دلدادگان ولایت و امامت در مسجد جامع علی ابن ابیطالب (ع)  شهرستان سراوان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد امین بالادستیان مدرس مرکز تخصصی بنیاد مهدویت کشور با بیان اینکه پیوسته در تاریخ جبهه حق و باطل همیشه در مقابل یکدیگر قرار دارند، گفت:در این درگیری جبهه حق همیشه غالب و پیروز خواهد بود و جبهه باطل را به طور کامل نابود خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه قیام حضرت مهدی (عج) جهت ایجاد حکومتی بر پایه عدل خواهد بود و آن را در همه عالم حاکم خواهد کرد و خداوند ظلم و ستم را برای همیشه از بین خواهد برد، افزود: هیچ کسی نمی داند که امام زمان (ع) در چه زمان و مکانی ظهور می کند.

حجت الاسلام و المسلمین بالادستیان ادامه داد: اگر ما به دنیال برپایی حکومت مهدوی هستیم باید زمینه های مهدویت را بشناسیم و تلاش کنیم که جزء یاران و زمینه سازان برپایی عدل جهانی باشیم و شیعه و سنی بر این معتقد هستند که برای ظهور حضرت مهدی (عج)  پنج نشانه و علامت وجود دارد.

وی خروج سفیانی، ندای آسمانی، فرو رفتن زمین، قتل نفس زکیه و خروج یمانی را از نشانه های قیام حضرت ولی عصر (عج) عنوان کرد و توضیح داد: امام مهدی (ع) در دهم محرم موجودیت خود را به طور رسمی اعلام و حرکت را برای قیام آغاز می کنند.

مدرس مرکز تخصصی بنیاد مهدویت کشور با بیان اینکه در زمان ظهور حضرت مهدی(عج) جبرئیل امین به شکل معجزه ندایی سر می دهد که تمام عالم با گوش خود آن را می فهمند و می فرماید حق با اهل بیت (ع) است و خبر ظهور حضرت ولی عصر (ع) و پایان غیبت را می دهد، بیان داشت: این اتفاق در ماه رمضان رخ خواهد داد و توسط رسانه های جمعی اتفاق نخواهد افتاد.

وی با اشاره به اینکه در کتب اهل سنت آمده است که در زمان ظهور شیرین ترین نام بر زبان مردم عالم نام حضرت مهدی (ع) است، تصریح کرد: آغاز حکومت مهدوی به معنای پایان یافتن حکومت ابلیس در عالم است و این درحالی است که ابلیس سعی می کند ندای جبرئیل به گوش مرد نرسد و راه سفیانی را بر مردم القا کند.

حجت الاسلام و المسلمین بالادستیان با اشاره به فرمایشات امام صادق (ع) یادآوری کرد: کسانی که پیشاپیش از روایت امام مهدی اطلاع دارند، می دانند که ندای اول حق و ندای دوم شیطانی است و اینها فریب نخواهند خورد.

وی با اشاره به اینکه برای قیام حضرت مهدی (ع) فراهم کردن شرایط، مقدمات و زمینه ها از اهمیت زیادی برخوردار هستند، گفت: حکومت آن حضرت یک حکومت جهانی است و اگر با به دنبال ظهور مهدی موعود (عج) هستیم باید عالم یا عدالت خواه باشیم.

مدرس مرکز تخصصی بنیاد مهدویت کشور با بیان اینکه مال اندوزی، زورگویی نسبت به مومنان ضعیف، قطع صله رحم و ارتباط با پدر و مادر و خویشاوندان موجب طولانی شدن ظهور حضرت مهدی (ع) می شود، بیان کرد: مردم بصیر و هوشیار باشند تا فریب دنیا را نخورند تا به دنیا دل بسته نشوند.

وی در پایان گفت: آمادگی و پذیرش عمومی برای ظهور حضرت مهدی (ع) ضروری است و باید برای برپایی عدالت تلاش کنیم و در راه درست گام برداریم تا خداوند ظهور آن حضرت را نزدیک بگرداند.
 
در پایان مراسم به افرادی که نامشان مهدی و نرجس بود به قید قرعه و به رسم یاد بود جوایزی اهدا شد.


انتهای پیام/م.ش
 
 
 
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴
کد مطلب: 12468
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *