800
۰

فیلمی عجیب از جولان شبانه اشباح در یک رستوران

دو ویدئوی تهیه شده نشان می دهد که صندلی های رستوران ناگهان شروع به حرکت می‌کند و در یک صحنه توجه یک مشتری را نیز جلب می‌کند.
فیلمی عجیب از جولان شبانه اشباح در یک رستوران
به گزارش شستون، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛ ویدئوهایی که از دوربین مداربسته یک رستوران در کالیفرنیای آمریکا و هنگام شب تهیه شده است صحنه هایی عجیب در این مکان را به تصویر می کشد. در این دو ویدئو مشاهده می شود که صندلی های رستوران ناگهان شروع به حرکت می کند و حتی در یک صحنه توجه یکی از مشتریان را نیز به خود جلب می کند.
 یکی از این ویدئوها در هنگام شب و بعد از تعطیلی رستوران و یکی دیگر از آن در هنگام حضور مشتریان در داخل رستوران تهیه شده است. بنا به ادعای دیو فولدس، صاحب این رستوران هر دو ویدئو واقعی هستند. بنا به باور وی یک روح در رستورانش حضور دارد.
  وی در گفتگو با CBS2 گفت : " واقعا برایم بسیار عجیب است. 27 سال پیش این حرفه را آغاز کردم و طی این مدت، نخستین بار است که با چنین صحنه هایی روبرو می شوم. در و دیوار رستورانم پر از عکس های کارمندان و مشتریانی است که پیشتر از دنیا رفته اند. فکر می کنم رستورانم پر از  اشباح  خوب  باشد."
 دیو افزود : " برخی اوقات کارمندان رستوران چیزهای عجیبی را به من گزارش می کنند. مثلا می گویند اشباحی از میان درب عبور می کنند یا لیوان ها از میان قفسه ها پایین می افتند و چراغ های رستوران بصورت مرموزی خاموش می شوند."
 گفتنی است؛ چندی پیش نیز ویدئویی از یک مدرسه قدیمی در ایرلند منتشر گردید که وقوع اتفاقاتی عجیب در نیمه های شب در این مدرسه را به تصویر می کشید. در حالی که ابتدا درب ورودی راهروی این مدرسه به شدت بسته شد، سپس قفسهای آن  شروع به لرزش کردند و ناگهان کتاب و تمام کاغذهای داخل قفسه  روی زمین ریختند. در ادامه تابلوی که دستشویی را نشان می داد شروع به حرکت کرد و سپس شدیدا به سمت جلو پرتاب شد. این ویدئو در ساعت 3 صبح روز 1 اکتبر در یکی از مدارس قدیمی شهر کورک ایرلند تهیه شده بود تعجب بسیاری را برانگیخت.
 
 
00:00 01:10
کد ویدیو
دانلود
 
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۷
کد مطلب: 9114
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *