800
۰

ماه سرخ ناجی دانش آموزان مرزی/ توزیع نوشت افزار در مناطق صعب العبور بخش بم پشت

جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان نوشت افزارهایی که توسط خیرین تهیه شده بود را میان دانش آموزان مناطق روستایی و صعب العبور منطقه گروانی بخش‌بم پشت توزیع کرد.
ماه سرخ ناجی دانش آموزان مرزی/ توزیع نوشت افزار در مناطق صعب العبور بخش بم پشت
به گزارش شستون، همانطور که جمعیت هلال احمر در بسیاری از حوادث و بلایای طبیعی ناجی انسان ها به شمار می آید، در اقدام های خداپسندانه نیز یکی از پایه های ثابت محسوب می شود.
 
جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان در بسیاری از روستاهای دور دست با برگزاری دوره های آموزشی کمک های اولیه، باری را از دوش بسیاری از مردم برداشته و هزینه های آنها را به‌ حداقل رسانده است.
 
علی ای حال این سازمان‌ هر از چندگاهی با کمک خیرین میان افراد نیاز مند و کم تر برخوردار جامعه غذای گرم، بسته های غذایی، البسه، کیف، کفش و نوشت افزار توزیع می کند و لبخند را بر لبان مردم این مناطق می نشاند.
 
 
بهمن دهواری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون اظهار داشت: کاروان نیکوکاری این سازمان در روستاهای صعب العبور و دورافتاده منطقه گروانی بخش‌بم پشت شهرستان کنسرو، کیف، کفش و نوشت افزار توزیع کرد.
 
 وی خاطر نشان کرد: بسته های حمایتی بین مردم  و دانش آموزان نیازمند روستاهای گروانی، گزن، سورانگتان، آباده، گزدر ، بات بزرگ ، بات کوچک ، لومب  و خیرآباد بخش بم پشت شهرستان سراوان توزیع شد.

انتهای پیام/الف.د
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۷
کد مطلب: 9643
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *