800
۰

عکس نوشته/مخالفت تمام قد مجلس با افزایش قیمت حامل های انرژی

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ با اشاره به لایحه بودجه سال 97 و نکات موجود در این لایحه اظهارداشت: در بحث لایحه بودجه سال 97 با توجه به تنگناهای اقتصادی کشور دولت پیشنهادهایی را در این زمینه از قبیل افزایش قیمت حامل های انرژی داده بود که این امر با مخالفت شدید نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی واقع شده است.
عکس نوشته/مخالفت تمام قد مجلس با افزایش قیمت حامل های انرژی
به گزارش شستون، شهباز حسن پور بیگلری، عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ در گفت‌وگو با خبرنگار دانا با اشاره به لایحه بودجه سال 97 و نکات موجود در این لایحه اظهارداشت: در بحث لایحه بودجه سال 97 با توجه به تنگناهای اقتصادی کشور دولت پیشنهادهایی را در این زمینه از قبیل افزایش قیمت حامل های انرژی داده بود که این امر با مخالفت شدید نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی واقع شده است.

وی همچنین در ادامه با اشاره به حمایت مجلس از صادرات در لایحه بودجه سال 97 کشور گفت: حمایت از صادرات در لایحه بودجه سال 97 یکی از مهم ترین اهداف مجلس می باشد؛ چرا که یکی از زمینه های ایجاد اشتغال در کشور توسعه صادرات و تشویق مردم به صادرات است.

حسن پور همچنین با بیان اینکه بیش از 80 درصد صادرات کشور تنها به ده کشور صورت می پذیرد بیان داشت: 80 درصد صادرات کشور تنها به ده کشور است. در صورتی که روبط سیاسی و بین المللی ایران با بیش از 20 کشور است. باید سیاست خارجی کشور در راستای سیاست های اقتصادی کشور روابط اقتصادی با سایر کشور ها را نیز توسعه دهد تا کالاهای تولیدی داخل کشور را به آنها نیز صادر کنیم.
 
انتهای پیام/م.ش
 
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۶
کد مطلب: 9973
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *