800
۰
مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان خبر داد:

چشم انتظاری 11مددجوی جرائم غیر عمد سراوان به دستان مهربان خیرین

مدیر عامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: تعداد 11 مددجوی بدهکار جرائم غیر عمد در زندان سراوان چشم انتظار یاری مهربان خیرین هستند.
چشم انتظاری 11مددجوی جرائم غیر عمد سراوان به دستان مهربان خیرین
رحمدل بامری در گفت و گو با شستون اظهار کرد: تعداد 11  مددجو جرائم غیر عمد در زندان سراوان نیاز مند یاری خیران هستند تا بار دیگر به کانون گرم خانواده بازگردند.
وی با بیان اینکه در سال گذشته به همت خیرین 107 نفر از مددجویان جرائم غیر عمد آزاد شدند، گفت:  در ۹ ماهه سال جاری برای آزادی ۹۰ زندانی جرائم غیرعمد با پرداخت ۱۲ میلیارد و ۲۶۳ میلیون و ۱۷۴ هزار ریال از زندان های استان آزاد وآغوش خانواده بازگشتند.
مدیر عامل ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان حل مشکلات مددجویان جرائم غیر عمد از رسالت های مهم این ستاد است، اظهار کرد: بازگشت مددجویان به کانون گرم خانواده موجب استحکام این نهاد و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می شود.
بامری با اشاره به هدف دیگر ستاد دیه که کمک به زندانیان جرائم غیرعمد  است که به دلیل عدم آگاهی مناسب از قوانین ومقررات مرتکب این گونه جرائم می شوند و با توجه به نقش رسانه ها در جهت شناساندن رسالت ستاد دیه، افزود:خیرین و مردم نیکو اندیش می توانند کمک های مال خود را از طریق شماره حساب ۳۲۳۲۳۳۳۳۱۳ نزد بانک ملت و همچنین سامانه پرداخت از طریق موبایل ۷۸۰ ۷۷۷۷۰۵۴ زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را فراهم کنند.

در نهمین دوره جشن گلریزان که در خرداد ماه سال جاری در سراوان برگزار شد،خیران شهرستان مرزی سراوان یک‌ میلیارد ریال در جشن گلریزان امسال تعهد و کمک نقدی به زندانیان جرایم غیر عمد کردند.

انتهای پیام/
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸
کد مطلب: 10006
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *