800
۰
رئیس اداره ورزش و جوانان سراوان خبر داد؛

المپیاد ورزشی همگانی برای اولین بار در سراوان کلید خورد/ فراهم شدن بستر مناسب برای ورزش کردن باتوجه به ماشینی شدن زندگی ها

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراوان گفت: المپیاد ورزشی برای اولین بار از امروز به مدت سه روز در این شهرستان آغاز شد.
المپیاد ورزشی همگانی برای اولین بار در سراوان کلید خورد/ فراهم شدن بستر مناسب برای ورزش کردن باتوجه به ماشینی شدن زندگی ها
محمد رضا گمشادزایی در گفت و گو با شستون اظهار کرد: المپیاد ورزشی برای اولین بار در سراوان با شعار « همه برتریم» در سالن عصمت پناه مجموعه ورزشی شهید مولوی فیض محمد حسین بر برای بانوان و آقایان در سراوان از صبح امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن به مناسبت گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران آغاز شد.
وی هدف از برگزاری این برنامه را ایجاد روحیه نشاط و شادابی در مردم، ایجاد بستر مناسب برای ورزش با توجه به اینکه زندگی امروزی به صورت زندگی ماشینی است، استفاده بهینه از اوقات فراغت در ورزش همگانی مثل پیاده روی، کوهپیمایی و دوچرخه سواری است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراوان ادامه داد: برنامه های این چنینی بر اساس فرهنگ و نگرش ها، ویژگی های فردی مانند سن، جنس، شغل و وضعیت مادی که قادر نیستند در رشته های پرهزینه شرکت کنند، می توانند در ورزش های همگانی شرکت و کمبود فقر حرکت را جبران کنند.
گمشادزایی خاطر نشان کرد: در المپیاد ورزشی بیش از ۱۰ مدرسه شرکت کرده اند و این مسابقات به مدت سه روز در رشته های دارت، داژبال، پنالتی هدف، دوز حلقه، والیبال سه نفره، شوت بسکتبال، رو پایی، فوتبال هدف، چوب کشی، دوی کپگی، طناب زنی و طناب کشی در شهرستان برگزار می شود.
وی در پایان از همکاری، فرمانداری، آموزش و‌پرورش، هیئت های والیبال، هیئت همگانی، بومی و محلی، فوتبال، مسیول کمیته ورزش بانوان شهرستان و  خبرنگاران قدر دانی کرد.

انتهای پیام/ الف.د
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۴
کد مطلب: 10387
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *