800
۰
مسئول نهاد رهبری در مجتمع آموزش عالی سراوان:

جلوگیری از هجمه فضای مجازی لزوم بازگو کردن دستاوردهای انقلاب/ ایران در تکنولوژی نانو کشور دوم جهان است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مجتمع آموزش عالی سراوان گفت: آشکاری دشمنی استکبار و آمریکا با ایران و جلوگیری از بمباران تبلیغات فضای مجازی علیه انقلاب لزوم بازگو کردن دستاورد های انقلاب اسلامی ایران است.
جلوگیری از هجمه فضای مجازی لزوم بازگو کردن دستاوردهای انقلاب/ ایران در تکنولوژی نانو کشور دوم جهان است
حجت الاسلام و المسلمین شهاب میرزایی در گفت و گو با شستون آشکاری دشمنی استکبار و آمریکا با ایران و جلوگیری از بمباران تبلیغات فضای مجازی علیه انقلاب را لزوم بازگو کردن دستاورد های انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: با توجه به آمار هایی که دولت به صورت رسمی اعلام می کند انقلاب رشد چشم گیری در عرصه های مختلف داشته است.

وی آرمان ها و رفاه اسلامی را از شاکله های انقلاب اسلامی ایران دانست و افزود: آرمان های انقلاب را مردم قبول دارند و از فرهنگ طاغوت دوری کرده و به نسل های دیگر منتقل کرده اند و در زمینه اقتصادی و رفاهی باید دشمن را خلع سلاح کنیم که در این زمینه مسئولین باید مستقیم دردهای مردم را گوش دهند و در بالاترین حد مشکلات را حل کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مجتمع آموزش عالی شهرستان سراوان در ادامه نارضایتی مردم از حکومت شاهنشاهی، آرمان گرایی، حفظ ارزش های دینی و هجمه مشکلات اقتصادی را از عوامل شکل گیری انقلاب عنوان کرد و بیان داشت: در زمان پهلوی مردم نارضایتی شدیدی از مشکلات اقتصادی داشته و با امیدی که به انقلاب و دین داشته اند، انقلاب اسلامی را تشکیل دادند.

وی با اشاره به اینکه استقلالیت، برپایی حکومتی مردمی واللهی از شعار های اسلامی انقلاب است، توضیح داد: دشمنان و استکبار به دنبال این هستند که رشد نزولی و ناکارآمد بودن انقلاب را به مردم القا کنند.

حجت الاسلام و المسلمین میرزایی در ادامه یادآوری کرد: ایران در بحث تکنولوژی نانو کشور دوم جهان و در زمینه تسلیحات نظامی و دفاعی هشتمین کشور دنیا است و بهره وری از منابع طبیعی به مراتب بهتر و سازمان دهی تر از سنوات گذشته می باشد.

وی با توجه به اینکه انقلاب در هر سال چهار دفعه رفراندوم جمهوری اسلامی ایران را در 13 آبان، 9 دی، روز قدس و 22 بهمن برگزار می کند، تصریح کرد: مردم خواهان این انقلاب هستند و تا زمانی که مردم هستند انقلاب پابرجا و مستدام خواهد بود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مجتمع توضیح داد: ما هرگز زمان حال انقلاب را با دوره پهلوی مقایسه نمی کنیم چراکه دوره شاهنشاهی نسبت به کشورهای مختلف، در آن دوران از عقب ماندگی چشم گیری رنج برده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه ایران تحت فشار تحریم های اقتصادی است و دشمنان در مسائل سیاسی ما دخالت های زیادی می کنند با وجود این موانع انقلاب رشد خوبی نسبت به دوره پهلوی داشته است.

حجت الاسلام والمسلمین میرزایی در پایان با بیان اینکه کاستی هایی در زمینه فرهنگی احساس می شود و صدای بزرگ مردان انقلاب این بوده است که انقلاب فرهنگی به زمان نیاز دارد، گفت: همه احاد جامعه باید با همکاری و همدلی در نهادینه کردن فرهنگ انقلابی و اسلامی تلاش کنند.
 
انتهای پیام/م.ش
 
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۵
کد مطلب: 10432
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *