800
۰
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان:

دایر بودن 7 هزار مدرسه در استان سیستان و بلوچستان/برای روستاهایی دارای چهار دانش آموز هم مدرسه می سازیم

مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: 7 هزار مدرسه در استان سیستان و بلوچستان دایر است و حتی روستاهایی با دو دانش آموز هم مدرسه دارند.
دایر بودن 7 هزار مدرسه در استان سیستان و بلوچستان/برای روستاهایی دارای چهار دانش آموز هم مدرسه می سازیم
علیرضا نخعی در گفت و گو با شستون با بیان اینکه ما مسئولین نباید خطا، کوتاهی و ضعف خود را به انقلاب نسبت دهیم، گفت: دشمن تلاش می کند که اختلافات و خلاء هایی را در سیستم اداری ایجاد کند که لازم است هوشیاری خود را بیشتر کنیم تا فریب دشمن را نخوریم.

وی ادامه داد: اشکال یک بخش یا یک فرد را نباید به کل سیستم ربط داد و اصل کار ما خدمت و پاسخگویی به ملت است و زمینه باید برای مردم فراهم باشد تا مشکلات خود را مطالبه کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اذعان داشت: 300 هزار شهید جوان و برومند جان خود را فدا کردند که این انقلاب ارزشمند به دست ما برسد و به پاسداشت خون شهدا باید تمام تلاش خود را در جهت توسعه و پیشرفت ایران اسلامی انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش همه تلاش خود را دارد تا یک کودک بی سواد و خارج از مدرسه نباشد، تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی کمتر روستایی در استان دیده می شود که مدرسه نداشته و خدمات آموزشی در آن وجود نداشته باشد.

نخعی با اشاره به اینکه 7 هزار مدرسه در استان سیستان و بلوچستان دایر است و حتی روستاهایی با دو دانش آموز هم مدرسه دارند، یادآوری کرد: درخواست ما از مردم این است که روستاهایی که حتی چهار دانش آموز دارند را اطلاع رسانی کنند تا ما مدرسه برای آنها باز کنیم.

وی با بیان اینکه مدارس کوچک سطح آموزش را پایین می آورد و مردم فرزندان خود را به مدارس موجود و خوب ارجاع دهند، توضیح داد: تلاش ما بر این است که کیفیت آموزش در استان ارتقا پیدا کند.

مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان بیان داشت: 20 هزار کلاس درس از بدو تولد انقلاب تا کنون در استان ساخته شده است و خیرین پیشتازی خوبی در امر مدرسه سازی دارند و قصد داریم که خیرین را به سوی ساختن مدرسه در سیستان و بلوچستان سوق دهیم.
 
انتها پیام/م.ش
 
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۵
کد مطلب: 10526
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *