800
۰
مسئول نهاد رهبری در مجتمع آموزش عالی سراوان:

راهیان نور رنگ ملی و نماد انقلابی به خود گرفته است/مردم شهید پرور دهن کجان به شهدا را به زیر می کشند

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مجتمع آموزش عالی سراوان گفت: راهیان نور به عنوان یک آرمان ملی و نماد انقلابی اسلامی در میان جوانان ایران مطرح است.
راهیان نور رنگ ملی و نماد انقلابی به خود گرفته است/مردم شهید پرور دهن کجان به شهدا را به زیر می کشند
حجت الاسلام و المسلمین شهاب میرزایی در گفت و گو با شستون با بیان اینکه راهیان نور جهت یادآوری قرارهایی که در سال 57 با آرمان های  امام عزیزمان در اعتلای نام ایران داشته ایم، گفت: شهدا با خونشان ثابت کردند و اینک نوبت ما است که ثابت کنیم با تمام وجود مسیر امام راحل را ادامه خواهیم داد.
 
وی با اشاره به اینکه حس و معنویتی که شهدا در منطقه جنوب به جا گذاشته اند نوری از انوار خدا است که به حکم خدا هرگز خاموش نمی شود، افزود: هرکس قدم در منطقه عملیاتی جنوب بگذارد قطعا متاثر می شود چراکه به نوعی برای اخلاص دعوت شده است.
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مجتمع آموزش عالی سراوان با بیان اینکه راهیان نور از سال 76 آغاز شده و مردم قبل تر از آن به مناطق جنگی فتح المبین و فکه در رفت و آمد بوده اند، یادآوری کرد: گاها خانواده ها بالاخص خانواده های شهدای منطقه خوزستان در تعطیلات هفتگی و غیره در مناطق حفاظت شده و پاکسازی شده جهت زیارت و توسل به شهدا حضور پیدا می کردند.
 
وی با اشاره به اینکه این واقعه پر برکت راهیان نور در سال های 76 رنگ ملی به خود گرفت و با سفر مقام معظم رهبری به شلمچه این گونه کاروان ها از رونق چند برابری برخوردار شد، تصریح کرد: راهیان نور به عنوان یک آرمان ملی و نماد انقلابی اسلامی در میان جوانان ایران مطرح است.
 
حجت الاسلام و المسلمین میرزایی اذعان داشت: جوانان و کسانی که به سفر راهیان نور اعزام می شوند درس با ارزش بودن وطن، انقلاب اسلامی، مردم ایران زمین و ارزش های انسانی خواهند آموخت و یاد می گیرند که آن قدر ارزش های آنها مهم بوده است که برایش این همه جوان شهید، جانباز و ایثارگر داده ایم.
 
وی اذعان داشت: این مردم از نماد اصلی فرهنگ خود یعنی شهیدان دفاع  مقدس و حرم دست برنمی دارند و نخواهند برداشت و این مردم عزیز و شهید پرور کسانی را که چه سلبریتی باشد چه عمامه به سر به شهدا دهن کجی کنند به زیر می کشند.
 
انتهای پیام/م.ش
 
يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۲
کد مطلب: 10771
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *