800
۰
رئیس پلیس زاهدان:

حضور قاضی ویژه در چهارشنبه سوری کنار ماموران انتظامی/ خودروهای متخلف در چهارشنبه آخر سال تا پایان تعطیلات نوروز توقیف می شوند

رئیس پلیس شهرستان زاهدان از حضور قاضی ویژه در چهارشنبه سوری کنار ماموران انتظامی خبر داد و گفت: خودروهای متخلف در چهارشنبه آخر سال تا پایان تعطیلات نوروز توقیف می شوند.
حضور قاضی ویژه در چهارشنبه سوری کنار ماموران انتظامی/ خودروهای متخلف در چهارشنبه آخر سال تا پایان تعطیلات نوروز توقیف می شوند
به گزارش شستون؛ سرهنگ علی عارف نژاد در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون در خصوص برنامه های ویژه برخورد با برهم زنندگان نظم عمومی در چهارشنبه آخر سال اظهار کرد: با توجه به هشدارهای داده شده، نظارت خانواده ها و فرهنگ سازی های انجام شده تا این ساعت مورد خاصی در حوزه شهرستان زاهدان گزارش نشده است.
 
وی با اشاره به کشفیات مواد محترقه نیز ادامه داد: موارد جزیی مواد محترقه در زاهدان کشف شده است که قابل توجه نیست.
رئیس پلیس شهرستان زاهدان با بیان اینکه با توجه به وضعیت موجود به نظر می رسد سال آرامی را پیش رو داشته باشیم، افزود: در صورتی که فردی به اموال عمومی خسارت وارد کند طبق اتهام تخریب که اتهام سنگینی است با وی برخورد می شود.
 
وی از حضور یک قاضی ویژه در شب چهارشنبه سوری در کنار مامورین انتظامی خبر داد و تصریح کرد: به دستور دادستان زاهدان یک قاضی ویژه در کنار مامورین انتظامی با اینگونه افراد برخورد می کند.
 
سرهنگ عارف نژاد گفت: خودروهای متخلف و افرادی که در این شب اقدام به انفجار مواد محترقه کنند تا پایان تعطیلات نوروز خورو توقیف و فرد دستگیر شده نیز با هماهنگی مقام قضایی در بازداشت خواهد بود.
 
وی با بیان اینکه پلیس در همه جا حضور خواهد داشت، ادامه داد: در برخی نقاط زاهدان که عرضه این مواد بیشتر است توسط پلیس های تخصصی طرح های پاکسازی انجام شده است.
 
رئیس پلیس شهرستان زاهدان تاکید کرد: شهروندان برای برگزاری مراسم چهارشنبه سوری به صورت تجمیعی در محل پارک ملت زاهدان حضور یابند و از برپایی آتش و انفجار ترقه در خیابان های شهر خودداری کنند در غیر اینصورت با متخلفین برخورد می شود.
انتهای پیام/
يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۹
کد مطلب: 10775
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *