800
۰
پیگیری عصرهامون از ادامه پرونده ربودن دختران در ایرانشهر؛

مراجعه تنها یک نفر به پزشکی قانونی/ این پرونده تاکنون 3 شاکی خصوصی دارد

مدیر کل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان گفت: در جریان تجاوز به دختران و زنان در ایرانشهر تنها یک نفر جهت انجام معاینات به پزشکی قانونی مراجعه کرده است.
مراجعه تنها یک نفر به پزشکی قانونی/ این پرونده تاکنون 3 شاکی خصوصی دارد
به گزارش شستون؛ رضا عبدی در گفت و گو با عصرهامون، افزود: در واقعه ایرانشهر، تنها یک نفر از بانوان به پزشکی قانونی مراجعه کرده است.
وی ادامه داد: افراد شاکی می توانند برای طی مراحل قانونی به مراجع قانونی مراجعه کنند و پس از آن برای انجام معاینات به پزشکی قانونی بیایند.
شایان ذکر است در پی انتشار این خبر حدود ۴۰ نفر از مردم ایرانشهر در اعتراض به این اتفاق، که مورد تایید هم قرار نگرفته است، در مقابل فرمانداری تجمع و خواهان اشد مجازات برای ربایندگان شدند. یکی از معترضان تهدید کرد که اگر تا پنج روز آینده عوامل دستگیر و اعدام نشوند خودمان سلاح در دست گرفته و با آنان برخورد خواهیم کرد.
در ادامه فرماندار ایرانشهر در میان تجمع کنندگان حضور پیدا کرد و به تجمع کنندگان قول داد که پیگیر این موضوع به صورت جدی هست و با مجرمین برخورد خواهد شد. تجمع کنندگان از صحبت‌های فرماندار قانع و به تجمع پایان دادند.
پس از این موضوع دادستان عمومی و انقلاب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان تجاوز به ۴۱ دختر و زن در شهرستان ایرانشهر را تکذیب کرد و گفت: تنها سه نفر شاکی خصوصی تاکنون برای این موضوع به دادسرا مراجعه کرده اند و فقط یک نفر تاکنون دستگیر شده است.
خبرنگار: پوریا جهانتیغی
انتهای پیام//
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۸
کد مطلب: 11266
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *