800
۰
رئیس پلیس فتا:

​عوامل اصلی نشر شایعه قتل دوقلوها در سیستان وبلوچستان دستگیر شدند

رئیس پلیس فتا سیستان وبلوچستان گفت: سه نفر از عوامل اصلی انتشار شایعه قتل دو کودک دوقلو در سیستان وبلوچستان دستگیر شدند.
​عوامل اصلی نشر شایعه قتل دوقلوها در سیستان وبلوچستان دستگیر شدند
به گزارش شستون؛ رئیس پلیس فتا استان سیستان وبلوچستان در گفت و گو با عصرهامون گفت: سه نفر از عوامل اصلی انتشار شایعه قتل دو کودک دوقلو در سیستان و بلوچستان طی عملیات های همزمان در نقاط مختلف استان دستگیر شدند.
سرهنگ علی سرحدی افزود: این افراد که جوان و با سنین 18، 20 و26 ساله بودند اقدام به نشر گسترده این کلیپ در فضای مجازی کرده و موجبات نگرانی مردم استان را فراهم ساخته بودند که بلافاصله شناسایی آنها در دستور کارقرار گرفت و موفق به دستگیری آنها شدیم که این فیلم هم به نام دوقلوهای سیستانی و هم بلوچستانی در شهرهای زابل، زاهدان و ایرانشهر و دیگر نقاط استان منتشر شده بود.
وی خاطر نشان کرد: این فیلم مربوط به ایران اسلامی نبوده و در یکی از کشورهای همجوار رخ داده بود که دو کودک دوقلو در سانحه ای جان خود را از دست می دهند و مادر نیز بر بالین آنها در حال شیون و گریه است که متاسفانه افراد فرصت طلب با تحریف این فیلم و عوض کردن ماهیت آن، موضوع را به استان سیستان وبلوچستان ارتباط دادند که اصل ماجرا نیز تکذیب می شود.
وی تاکید کرد: فضای مجازی محل مناسبی برای کسب اخبار نیست و شهروندان محترم برای اطلاع از اخبار موثق تنها به خبرگزاری های رسمی و رسانه ملی رجوع کنند.
انتهای پیام//
چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۵
کد مطلب: 11403
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *