800
۰
مسیول کاروان سلامت:

حضور ۴۱ نفر در کاروان سلامت اصفهان در روستای دهک سراوان/ بررسی پتانسیل های اشتغال زایی منطقه توسط کارشناسان کار آفرینی

مسیول کاروان سلامت اصفهان گفت: در کاروان سلامت اصفهان که جهت ویزیت رایگان و دیگر خدمات فرهنگی و اقتصادی وارد روستای دهک شده اند، ۴۱ نفر حضور داشتند.
حضور ۴۱ نفر در کاروان سلامت اصفهان در روستای دهک سراوان/ بررسی پتانسیل های اشتغال زایی منطقه توسط کارشناسان کار آفرینی
علی محمد هاشمی در گفت و گو با شستون با بیان اینکه رویکرد کاروان سلامت اصفهان در شهرستان سراوان توانمند سازی جامعه است، اظهار کرد: در این کاروان سلامت ۴۱ نفر حضور دارند که از این تعداد پنج نفر پزشک عمومی و پنج نفر پزشک متخصص  است.
وی افزود: ویزیت رایگان بیماران با سیستم ارجاع انجام می شود که در مرحله اول پزشک عمومی بیمار را ویزیت و سپس به متخصص مربوطه ارجاع داده می شود.
مسئول کاروان سلامت اصفهان با بیان انجام تست غربالگری دیابت به صورت رایگان در روستای دهک، گفت: کارشناس توانبخشی که در این کاروان حضور دارد، بیماری های عضلانی اسکلتی را غربالگری می کند و همچنین آموزش بیماری های شایع منطقه‌ای توسط کارشناسان منطقه انجام می شود.
هاشمی خاطر نشان کرد: دو کارشناس کارآفرینی این کاروان پتانسیل های منطقه را در حوزه اشتغال زایی بررسی و به صورت پروپوزال به مسیولین گزارش خواهند داد.
وی با بیان انجام مسابقات گروهی و جشنواره غذایی در حوزه فرهنگی کاروان سلامت، گفت: متخصصین آسیب های اجتماعی در روستای دهک و آسکان دشت به صورت خانه به خانه آسیب های اجتماعی را بررسی کردند.
مسئول کاروان سلامت اصفهان ادامه داد: کارگاه های آموزشی در حوزه برنامه ریزی درسی و مشاور تحصیلی توسط کارشناس خبره برای دانش آموزان برگزار شد.
هاشمی اضافه کرد: در حوزه دام و ویزیت دام با هماهنگی با دامپزشکی تعداد ۱۷۷ رأس دام تا پایان روز ۱۵ مرداد مورد ویزیت قرار گرفتند.
وی گفت: تا پایان روز ۱۵ مرداد هزار و ۵۵ نفر توسط پزشکان عمومی و ۴۷۴ نفر توسط پزشکان متخصص ویزیت شدند.
مسئول کاروان سلامت اصفهان ارایه خدمات پیراپزشکی را هزار و ۴۰۸ مورد دانست و گفت:  توسط دندان پزشکان این کاروان ۲۵۵ نفر مورد ویزیت قرار گرفتند.
هاشمی خاطر نشان کرد: در کارگاه توانمند سازی و اشتغال ۲۵۸ نفر، در کارگاه مشاور تحصیلی ۴۸۳ نفر، در قسمت امور فرهنگی ۵۵۹ نفر، در دوره های آموزشی مذهبی ۱۷۳ نفر تا پایان روز ۱۵ مرداد بهره مند شده اند.
وی با بیان اینکه ۱۲۴ نفر از کارشناس توانبخشی بهره مند شده اند، اذعان داشت: ۸۳ نفر نیز تا پایان روز ۱۵ مرداد مورد سنجش شنوایی قرار گرفتند.
 
انتهای پیام/ الف.د
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۳
کد مطلب: 11581
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *