800
۰
فرماندار سراوان:

دفاع مقدس صفحه درخشان تاریخ انقلاب اسلامی است/ مقاومت؛ مهم ترین مولفه افتخارآفرینی در جنگ تحمیلی

فرماندار سراوان گفت: یکی از مولفه های مهم و تأثیر گذار در پیروزی افتخار آفرین در جنگ تحمیلی مقاومت، وحدت و همگرایی ملت بزرگ ایران بود.
دفاع مقدس صفحه درخشان تاریخ انقلاب اسلامی است/ مقاومت؛ مهم ترین مولفه افتخارآفرینی در جنگ تحمیلی
درویش نارویی در گفت وگو با شستون اظهار کرد: هفته دفاع مقدس در واقع یکی از صفحات درخشان تاریخ انقلاب اسلامی کشور است.
 
وی افزود: در هفته دفاع مقدس ملت بزرگ ایران با انسجام، وحدت و یکپارچگی و با تأسی از رهبر فقید انقلاب اسلامی توانست مقابل توطئه های رنگارنگ که علیه جمهوری اسلامی ایران طراحی شده بود خصوصا در عرصه نبرد، مقابله کند.
 
فرماندار شهرستان سراوان گفت: صدام با تأسی از اربابان شرقی و غربی خود فکر می کرد با توجه به انقلاب نوپای کشور و عدم وجود انسجام کافی در آن زمان، می تواند با حمله به ایران، شیرزاه کشور را از هم بپاشد که مردم با وحدت و همبستگی قیام کردند و مقابل توطئه های بزرگی دشمن مقاومت کردند.
 
نارویی با بیان اینکه آحاد ملت، ارتش، بسیج و سپاه برای دفاع از تمامیت ارضی کشور در کنار هم قرار گرفتند، خاطر نشان کرد: علی رقم همه بسیج امکاناتی که دشمن علیه منافع و امنیت ملی کشور به بازی گرفته بود، اما نتوانست به مقاصد خود برسد.
 
وی یادآور شد: ملت بزرگ ایران  با رشادت، ایثار و حماسه های به یادماندنی در مصاف با دشمن توانست از عزت ملی، استقلال کشور و مرزهای کشور دفاع کند و امروز در دنیا عزتمند و همچنان با صلابت و قدرت حرف برای گفتن دارد.
فرماندار سراوان یکی از مولفه های مهم و تأثیر گذار در پیروزی افتخار آفرین در هشت سال دفاع مقدس را مقاومت ملت بزرگ ایران، وحدت و همگرایی عنوان کرد.
 
 
انتهای پیام/الف. د
يکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۲
کد مطلب: 11917
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *