800
۰
مدرس حوزه علمیه دارالعلوم زاهدان:

ایمان به خدا و انسجام مردم از عوامل موفقیت در جنگ تحمیلی/ موثر بودن تفکر بسیجی در پیروزی دفاع مقدس

مدرس حوزه علمیه دارالعلوم زاهدان گفت: تفکر بسیجی که همان وحدت و انسجام است، در مقابله با دشمن بسیار کارآمد و موثر بوده است.
ایمان به خدا و انسجام مردم از عوامل موفقیت در جنگ تحمیلی/ موثر بودن تفکر بسیجی در پیروزی دفاع مقدس
مولوی بدری در گفت و گو با شستون ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: در وهله اول ایمان به خداوند متعال رمز پیروزی و موفقیت کشور در هشت سال دفاع مقدس و در جنگی که دشمن تحمیل کرده بود، است.
وی در تکمیل مطلب فوق افزود: از دیگر عوامل پیروزی مقابل دشمن می توان به وحدت، انسجام، ایثار و همدلی ملت بزرگ ایران، رزمندگان و جوانان ایرانی نام برد که در آن زمان با از خودگذشتگی از تمامیت ارضی کشور دفاع کردند.
مدرس حوزه علمیه دارالعلوم زاهدان خاطر نشان کرد: در آن زمان تمامی قدرت های جهان دست در دست هم داده بودند و تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا کشور را تصرف کنند، اما با خواست خداوند متعال و ایثارگری های فرزندان این مرز و بوم نتوانستند به اهداف شوم خود رسند، و در این جنگ نابرابر شکست خوردند.
مولوی بدری ادامه داد: تفکر بسیجی که همان وحدت و انسجام است در مقابله با دشمن بسیار موثری و کارآمد بوده که در قرآن کریم نیز به این موضوع اشاره شده که هنگامی که از سوی دشمن خطر مواجه شما شد، باید بسیج شویم و مقابل هجمه های دشمن را گرفت.
وی با بیان اینکه از تجربیات گذشته باید درس گرفت، تصریح کرد: تجربیات موفق گذشته را باید در جامعه گسترش داد و از ترویج تجربیات ناموفق پرهیز شود، هنگامی که تفکر و دیدگاه موثر در جامعه وجود دارد باید نسبت به آن اهتمام ورزید و روز به روز بیشتر به آن توجه شود.
مدرس حوزه علمیه دارالعلوم زاهدان در پایان اظهار کرد: مسیولین نیز وظیفه دارند تا به خواسته های مردم توجه کنند و از این طریق می شود مردم را مقابل دشمن بسیج کرد و به پیروزی رسید.انتهای پیام/الف.د
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۵
کد مطلب: 11933
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *