800
۰
کاپیتان تیم ملی کبدی بانوان:

دیدار با رهبر بزرگترین آرزویم بود/ عنوان مشکلات سیستان و بلوچستان در دیدار با مقام معظم رهبری

کاپیتان تیم ملی کبدی بانوان، گفت: بزرگترین آرزویم، دیدار با بالاترین مقام کشور بود که در این موضوع در دیدار با مقام معظم رهبری محقق شد.
دیدار با رهبر بزرگترین آرزویم بود/ عنوان مشکلات سیستان و بلوچستان در دیدار با مقام معظم رهبری
به گزارش شستون؛ فريده ظريف دوست در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود: من به همراه محبوبه سنچولی از بازیکنان تیم ملی کبدی، روز گذشته به همراه مدال آوران مسابقات المپیک و جاکارتا، به دیدار مقام معظم رهبری رفته و با وی گفت و گوی صمیمانه ای داشتیم.
وی ادامه داد: تاکنون در مراسمات مختلفی آقا را دیده بودیم اما اینگونه که بتوانیم به راحتی صحبت کرده و دیدار داشته باشیم نبوده است.
وی تاکید کرد: در دیدار با مقام معظم رهبری، همه ورزشکاران از مشکلات خودشان گفتند اما ما با توجه به اهمیت مشکلات استان سیستان و بلوچستان، از ارائه مشکلات خود چشم پوشی کرده و مشکلات مردم را بیان کردیم.
وی با اشاره به اینکه زندگی مردم در سیستان و بلوچستان به خصوص منطقه سیستان بسیار سخت شده است، اضافه کرد: کم آبی، ریزگردها و بادها را به عنوان مهمترین مشکلات منطقه اعلام کردیم.
این نماینده مردم سیستان و بلوچستان در دیدار ورزشکاران با مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه این دیدارهای صمیمانه هر چهارسال یک بار و با حضور قهرمانان المپیکی برگزار می شود، خاطر نشان کرد: در این دیدارمدال طلای خود را از سوی مردم شریف استان به نشانه وحدت و همدلی به ایشان هدیه کردم.
انتهای پیام//
 
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱
کد مطلب: 11943
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *