800
۰

​توزیع هدایای متبرک آستان قدس رضوی بین خانواده های شاهد و ایثارگر

مسئول دفتر آستان قدس رضوی در سیستان وبلوچستان از توزیع هدایای متبرک رضوی بین خانواده های شهدا و جانبازان استان خبر داد.
​توزیع هدایای متبرک آستان قدس رضوی بین خانواده های شاهد و ایثارگر
به گزارش شستون؛ دادخدا خدایار در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: بر اساس خواست آستان قدس رضوی رسیدگی و توجه به خانواده های شاهد و ایثارگر که خدمات زیادی به انقلاب کرده اند جزو برنامه های کاری در تمامی استان ها قرار گرفت و بر این اساس نیز در استان سیستان وبلوچستان طرح شناسایی خانواده هایی که دو شهید داشته و یا میزان جانبازی آنها بالای 70درصد است آغاز شد.
وی افزود: پس از تعامل با بنیاد شهید و امورایثارگران استان تعداد 117 خانواده شهید و جانباز در این خصوص شناسایی شد که با حضور در منازل آنها ضمن تکریم و ادای احترام، هدایای متبرک آستان قدس رضوی اهدا می شود.
به گفته خدایار؛ این اقدام ارزنده در شهرستان زاهدان آغاز شده است که در سایر شهرستان ها نیز مسئولان دفاتر شهرستانی و کانون های خادمیاری کار توزیع و سرکشی از خانواده های شاهد را بر عهده دارند.
مسئول دفتر آستان قدس رضوی در سیستان وبلوچستان گفت: دفتر نمایندگی آستان قدس قریب به دو سال است که در استان راه اندازی شده که با تشکیل کارگروه های تخصصی مختلف؛ رسیدگی و خدمات رسانی به مردم در تمامی جنبه ها در حال انجام است.
وی تاکید کرد: تاکنون بیش از20 هزار سبد غذایی، 11 هزار و 700 بسته نوشت افزار و 145 سری جهیزیه بین محرومان و خانواده های نیازمند استان توزیع شده که طرح توزیع جهیزیه هم اکنون نیز در حال اجرا می باشد.
وی از واگذاری 260 فقره تسهیلات اشتغالزایی به افراد واجد شرایط در استان خبر داد و گفت: در همین زمینه نیز وام های صفردرصد ازدواج به زوج های جوان پرداخت می شود.
ویزیت رایگان بیماران، برگزاری کلاس های آموزشی و مشاوره ای تحصیلی، ساخت و تعمیر واحدهای مسکونی نیازمندان در نقاط مختلف و اعزام 11 هزار و 200 زائراولی به مشهد مقدس از دیگر برنامه هایی است که آستان قدس رضوی در سیستان وبلوچستان انجام داده است.
انتهای پیام/
 
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
کد مطلب: 13183
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *