800
۰
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان و بلوچستان خبر داد:

توقیف خودروهای هنجارشکن چهارشنبه سوری تا پایان تعطیلات نوروزی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان و بلوچستان گفت: خودروهای هنجارشکن چهارشنبه سوری تا پایان تعطیلات نوروزی مهمان پلیس می شوند.
توقیف خودروهای هنجارشکن چهارشنبه سوری تا پایان تعطیلات نوروزی
به گزارش شستون؛ علی نام درست در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به برنامه‌ریزی پلیس برای چهارشنبه پایان سال اظهار کرد: هدف پلیس مخالفت با شادی در چهارشنبه سوری نیست بلکه رویکرد این نهاد برای چهارشنبه آخر سال نگاه اجتماعی و پیشگیرانه است.

وی گفت: رانندگان قانون گریزی که بخواهند آرامش مردم و انضباط ترافیکی را به مخاطره بیاندازند پلیس در چهارچوب قانون با آنان برخورد خواهد کرد.

وی با تاکید بر این مطلب که کنترل خیابان دانشگاه و بزرگراه خلیج فارس زاهدان به صورت مانیتورینگ انجام می شود، افزود: همکاران راهور نیز با خودرو و لباس مبدل به صورت نامحسوس در این مسیرها گشت زنی خواهند کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان تصریح کرد: افرادی که در شب چهارشنبه آخرسال اقدام به پرتاب مواد محترقه یا حرکات مخاطره انگیز با خودرو کنند، علاوه بر بازداشت توسط پلیس، خودروی آنها نیز با انتقال به پارکینگ تا پایان تعطیلات نوروز توقیف می شود.

وی از شهروندان خواستار آن شد تا هنگام  رانندگی بر فرزندان خود نظارت و کنترل داشته باشند تا شاهد وقوع اتفاق ناگواری نباشیم.

نام درست در پایان خواستار همکاری با ماموران راهور شد و گفت: رانندگان از توقف در معابر و ایجاد ترافیک، پرهیز کنند.

 
انتهای پیام/
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۲
کد مطلب: 13821
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *