800
۰
نماینده مردم خاش و میرجاوه:

شهدای 15 خرداد درس آزادگی و اقتدر برای ملت ایران به ارمغان آوردند/ پیشرفت های هسته ای و علمی ثمره قیام خونین 15 خرداد است

نماینده مردم شهرستان های خاش و میرجاوه گفت: پیشرفت های هسته ای، علمی، توسعه گری در همه شاخص ها ثمره قیام 15 خرداد و شهدای این حادثه خونین است که این قیام به عنوان چشمه زلال و پاک و یک چراغ راهنما از سال 42 تا 57 و یک روشنگری و برنامه تدوین شده برای دفاع مقدس برای اداره کشور در این سرزمین است.
شهدای 15 خرداد درس آزادگی و اقتدر برای ملت ایران به ارمغان آوردند/ پیشرفت های هسته ای و علمی ثمره قیام خونین 15 خرداد است
علی کرد در گفت و گو با شستون ضمن تسلیت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و شهدای قیام 15 خرداد، 15 خرداد را نقطه عطفی در تاریخ سربلند ایران اسلامی دانست و افزود: شهدای 15 خرداد درس آزادگی، عبرت، سربلندی و اقتدار را برای ملت بزرگ ایران به ارمغان آورده اند.

وی با بیان اینکه خون پاک شهدای قیام خونین 15 خرداد بود که حرکت انقلابی، بیداری اسلامی به رهبری سازش ناپذیر بنیانگذار  جمهوری اسلامی ایران شروع شد، ادامه داد:  امام خمینی (ره) برای دفاع از شهدای گرانقدر و پاسداشت شهدای 15 خرداد زحمات و مشکلات فراوانی را تحمل کردند.

 نماینده مردم شهرستان های خاش و میرجاوه اضافه کرد: در اصل آنچه را که در طول پیروزی انقلاب اسلامی ایران از سال 42 تا 57 داشتیم، مبین این بود درخت شکوهمند انقلاب اسلامی به دست قیام کنندگان قیام خونین 15 خرداد در زمین زده شد و بنیاندگذار جمهوری اسلامی ایران از این درخت محافظت وحراست کرد.

کرد خاطر نشان کرد: ملت بزرگ ایران از قیام 15 خرداد تبعیت و حفاظت کردند و هم حرکت خود را  به سوی پیروزی به پیش بردند.

وی اذعان کرد: از قیام 15 خرداد نبود در سال 57 به پیروزی نهایی نمی رسیدیم و آنچه که امروز در سربلندی و بالندگی ملت و تمامیت ارضی ایران داریم، از آن قیام 15 خردادو شهدای گرانقدر است.

نماینده مردم شهرستان های خاش و میرجاوه با توجه به اینکه امروز در سراسر کشور ملت بزرگ یران برای عهد و میثاق مجدد با آرمان های حضرت امام (ره) و دستاورد های انقلاب و بعیت دیگر با مقام معظم رهبری بستند و در سراسر کشور مردم مومن، متعد و روزه دار ایران اسلامی در مراسمات و تجلیل از قیام 15 خرداد یاد و خاطره امام (ره) و شهدای این قیام خونین را گرمیداشتند.

کرد خاطر نشان کرد: پیشرفت های هسته ای، علمی، توسعه گری در همه شاخص ها ثمره قیام 15 خرداد و شهدای این حادثه خونین است که این قیام به عنوان چشمه زلال و پاک و یک چراغ راهنما از سال 42 تا 57 و یک روشنگری و برنامه تدوین شده برای دفاع مقدس برای اداره کشور در این سرزمین است.

وی تصریح کرد: باید قیام 15 خرداد را در تاریخ ملت بزرگ و متمدن  ایران بگذاریم و همیشه این قیام را با تمام کیفیت و تمامیت به عنوان امانت دار دستاوردهای انقلاب و آرمان های حضرت امام(ره) به نسل جدید بیاموزیم .
 
انتهای پیام/الف.د
 
سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۱
کد مطلب: 14396
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *