800
۰

مرحله دوم جشن عاطفه‌ها ۱۰ مهرماه در مدارس سراسر سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها با شعار « بارنگ مهر رویایی را بسازیم» ۱۰ مهرماه سال‌جاری در سطح مدارس برخوردار سراسر این استان برگزار می‌شود.
مرحله دوم جشن عاطفه‌ها ۱۰ مهرماه در مدارس سراسر سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود
به گزارش شستون؛ به نقل از سایت خبری کمیته امداد، مهدی میرامامی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: امسال جشن عاطفه ها با شعار « با رنگ مهر رویایی را بسازیم» همزمان با سراسر کشور در دو مرحله برنامه‌ریزی شده است.

وی افزود: مرحله اول این جشن ملی روز پنجشنبه مورخ ۷ شهریورماه در سطح پایگاه‌های اصلی سطح شهر و روز جمعه ۸ شهریورماه در میعادگاه‌های نماز جمعه با هدف تامین نیازهای تحصیلی دانش آموزان در آستانه سال تحصیلی جدید برگزار شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: با توجه به گستردگی و پهناوری استان سیستان و بلوچستان و ضریب فقر و محرومیت بالای این استان در حال حاضر ۵۰ هزار و ۸۵۲ دانش‌آموز و دانشجو تحت حمایت این نهاد قرار دارند که به تبع با شرایط اقتصادی جامعه تهیه لوازم التحریر و پوشاک برای طبقه ضعیف امکان پذیر نیست.

میرامامی یادآور شد: در این رابطه مرحله دوم جشن عاطفه ها در سطح مدارس برخوردار سراسر این استان با همکاری سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی،  سازمان آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی و مراکز نیکوکاری در ۱۰ مهرماه برگزار می‌شود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از تمامی کسانی که این نهاد را در مرحله نخست جشن عاطفه ها حمایت کردند، گفت: انتظار می‌رود عزیزانی که امکان مساعدت و تمکن مالی را دارند همچنین خیران، نیکوکاران، موسسات خیریه، حامیان، اتحادیه کیف و کفش، اصناف، ادارات، ارگان‌ها، کارخانجات، شرکت‌ها و مراکز نیکوکاری یک دانش‌آموز را همچون فرزندان خویش در جهت تامین نیازهای تحصیلی آنها مانند کیف، کفش، لوازم التحریر و پوشاک یاریگر ما باشند.

 معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان افزود: بهره‌گیری از ظرفیت خیران درون استانی و خارج استانی برای تامین نیازهای تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان در دستور کار است تا دانش آموزی نباشد که به دلیل نداشتن امکانات اولیه از تحصیل و فراگیری دانش بازماند.

میرامامی خاطرنشان کرد: در مرحله اول برگزاری جشن عاطفه‌ها در استان سیستان و بلوچستان یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون  تومان، کمک‌های مردمی جمع‌آوری شد.

وی با اشاره به روش‌های پرداخت الکترونیکی کمک های نقدی جشن عاطفه‌ها، گفت:  آسان‌ترین روش پرداخت کمک‌های نقدی ارسال کد دستوری #۰۵۴*۸۸۷۷* از طریق موبایل و همچنین مردم نیکوکار می‌توانند از طریق شماره حساب سیبا ۰۱۰۷۰۷۳۰۳۰۰۰۲بانک ملی کمک‌های خود را پرداخت کنند.
 
انتهای پیام/
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۹
کد مطلب: 15527
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *