800
۰
امام جمعه اهل سنت سراوان:

بسیج قدرت عظیمی در ایران است/دفاع از کشور و منافع ملی خط قرمز ملت ایران

امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان گفت:دفاع از کشور و منافع ملی خط قرمز ملت ایران است، امروز نیروهای مسلح کشور به تمامی نقاط کشور و حتی خارج از مرزها، مردم برای دفاع آمادگی کامل دارند و ارزش خون شهدا برای ما سرمایه بزرگی است که باید در عمل و در جهت تحکیم وحدت نشان دهیم.
بسیج قدرت عظیمی در ایران است/دفاع از کشور و منافع ملی خط قرمز ملت ایران
مولوی سید عبدالصمد ساداتی در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس یادآور رشادت های رزمندگان در دفاع از حفظ تمامیت ارضی کشور و نجات و آبادانی کشور، بیان کرد: رزمندگان در جنگ تحمیلی عزت و اقتدار کشور را حفظ کردند و امروز باید پیرو خط شهدا باشیم.

   وی افزود: امروز دشمن با توطئه و دسیسه های مختلف در تلاش است که مردم ایران را بترسانند اما باید بدانند که ایران دارای نظام دفاعی مستحکم  است.

 امام جمعه اهل سنت سراوان ادامه داد: ایران در جنگ تحمیلی با کمترین استعداها و امکانات جنگی مقابل تمام کشورهای غربی  که مقابل ایران ایستادند، مقابله کرد که دشمن شکست مفتضحانه ای را خورد.

مولوی ساداتی با بیان اینکه  معادلات منطقه به نفع دشمن و متحدان آن نیست، اضافه کرد: امروز مشاهده می کنیم که رژیم صهیونیستی و دشمنان نگران هستند چرا که گزینه های آنها شکست خورده است.

 وی اذعان کرد: بسیج در هشت سال دفاع مقدس دارای نقش اساسی بوده است، اگر مروری به گذشته داشته باشیم مشاهده می کنیم که پشتیبانی به جبهه ها توسط بسیج مردمی انجام می شد.

 امام جمعه اهل سنت سراوان با اشاره به اینکه بسیج مردمی  در دوران مقدس در همه زمینه ها به رزمندگان کمک کرد، خاطر نشان کرد: نیروهایی از اقشار و طیف های مختلف اعم از زنان، مردان، جوانان و نوجوانان برای کمک  و پشتیبانی از جبهه مشارکت داشتند.

 مولوی ساداتی با توجه به اینکه بسیج قدرت عظیمی در ایران است، تصریح کرد:  هرکس بصیرت و آگاهیداشته باشد می داند که بسیج از بطن مردم است، سپاه نیروی مقتدر کشور است که در عرصه های سازندگی، محرومیت زدایی و دفاع از کشور نقش مهمی ایفا کرده است.

وی گفت: دوران هشت سال دفاع مقدس عزت و افتخار بزرگی برای کشور به ارمغان آورد که  وظیفه دولت مردان و مسئولین است که در تصمیم گیری ها منافع ملی را در نظر بگیرند.

 امام جمعه اهل سنت سراوان تصریح کرد: دفاع از کشور و منافع ملی خط قرمز ملت ایران است، امروز نیروهای مسلح کشور به تمامی نقاط کشور و حتی خارج از مرزها، مردم برای دفاع آمادگی کامل دارند و ارزش خون شهدا برای ما سرمایه بزرگی است که باید در عمل و در جهت تحکیم وحدت نشان دهیم.

 مولوی ساداتی خاطر نشان کرد: شهدا افرادی هستند که با خون خود کشور را بیمه کردند و امروز نباید افرادی در کشور باشند که به خون شهدا خیانت کنند

انتهای پیام 
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۹
کد مطلب: 15605
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *