800
۰
فرماندار تشریح کرد:

چگونه تدبیر مهندسی سپاه، "دلگان" را از بحران سیل نجات داد؟

فرماندار دلگان گفت: تدبیر ویژه سبزپوشان سپاه در واحد فنی و مهندسی بخش اعظمی از این شهرستان را از خطر سیلاب نجات داد.
چگونه تدبیر مهندسی سپاه، "دلگان" را از بحران سیل نجات داد؟
به گزارش شستون؛ مجتبی شجاعی در گفت وگو با عصرهامون افزود: طی روزهای گذشته حجم آب بسیار زیادی بر اثر بارندگی های شدید در همان ساعات اولیه وارد شهر دلگان شد که اگر این سیلاب پیش روی داشت خطرات زیادی شهروندان و منازل آنها را تهدید می کرد.
 
وی ادامه داد: در نهایت پس از تشکیل جلسه ستاد بحران، سبزپوشان سپاه پاسداران در واحد مهندسی پیشنهاد ویژه و خاصی را ارائه کردند که در قالب آن باید بخشی از تاسیسات شهری در ورودی بولوار اصلی به منظور هدایت سیلاب به سمت خروجی شهر تخریب شود.
 
وی تاکید کرد: این پیشنهاد سازنده و موثر به اکثریت آرای حاضرین به تائید رسید و در اسرع وقت اجرایی شد که اگر این پیشنهاد از سوی سپاه ارائه نمی شد و در سریعترین زمان به مرحله اجرا در نمی آمد حجم آب بسیاری زیادی وارد منازل مردم میشد که جان و مال آنها را با خطر جدی روبرو می کرد.
 
وی ضمن تقدیر مجدد از خدمات شبانه روزی سپاه تاکید کرد: به فضل الهی و همکاری همه نهادها از جمله سپاه، هلال احمر، ستاد مدیریت بحران و همراهی خوب مردم منطقه تا حد بسیار زیادی از وارد شدن خسارت جلوگیری کردیم اما باز هم در بخش های مختلف خسارت های جدی وارد شده که در حال بررسی آنها هستیم.
 
انتهای پیام/
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴
کد مطلب: 16875
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *