800
۰
معاون سیاسی فرماندار سراوان:

اعلام محدودیت های ترافیکی در سراوان/ موثر بودن خون شهید سلیمانی در با شکوه برگزار شدن یوم الله 22 بهمن

شهسوار نصرتی گفت: با توجه به برگزاری مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه، همچون روال سال گذشته برخی از مسیرها در سراوان دارای محدودیت های ترافیکی است که از مردم انتظار می رود همراهی مناسبی داشته باشند.
اعلام محدودیت های ترافیکی در سراوان/ موثر بودن خون شهید سلیمانی در با شکوه برگزار شدن یوم الله 22 بهمن
شهسوار نصرتی معاون سیاسی فرماندار سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: طبق روال سال های گذشته و با توجه به اینکه مسیر راهپیمایی از میدان شهدای گمنام شهرستان آغاز و تا استادیوم ورزشی شهید حسین بر ادامه دارد، مسیرهای اطراف مراسم بسته خواهد بود.

 وی افزود: خیایان  نبوت، تقاطع آزادی_ انقلاب، خیابان امام خمینی (ره) و تقاطع انقلاب_ ولی عصر از ابتدای صبح  تا پایان مراسم راهیپمایی مسدود خواهد بود.

معاون سیاسی فرماندار سراوان خاطر نشان کرد: با تمام تبلیغات دشمن برای ایجاد دلسردی و انشقاق ملت از نظام، اما مشاهدات نشان می دهد که ملت شریف و فهیم ایران اسلامی با حضور به موقع و پرشور و با بصیرت، دست رد به سینه دشمن زده اند.

نصرتی خاطر نشان کرد: با توجه به همزمانی چهلیمن روز از شهادت سردار دلها با یوم الله 22 بهمن یقینا مردم در این مراسم  پر شور تر از سال های قبل شرکت خواهند کرد.

 وی با بیان اینکه خون شهید سلیمانی در راهپیمایی 22 بهمن موثر خواهد بود، تصریح کرد: آمریکا با به شهادت رساندن سردار سلیمانی قصد داشت به نظام و انقلاب ضربه وارد کند اما خون پاک این شهید موجب همبستگی میان آحاد مختلف مردم شد که هیچ عامل و ابزاری نتوانست مانع از این وحدت و اتحاد ملت شود.

انتهای پیام/
 
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۵
کد مطلب: 17138
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *