800
۰

تلخ و شیرین های مسئولین سراوان در سال 98

جمعی از مسئولین شهرستان سراوان خارات تلخ و شیرین خود در سال 98 را بیان کردند.
تلخ و شیرین های مسئولین سراوان در سال 98
به گزارش شستون، سال 98 با تمام رویداد ها و حوادث تلخ و شیرین خود به ایستگاه آخر رسید، حال خاطرات تلخ و شیرین جمعی از مسئولین شهرستان  در آخرین روز از سال 98 در این پایگاه خبری منتشر شد.

 حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان شهادت سردار سیلمانی را تلخ ترین خاطره زندگی خود بیان کرد و گفت: گرچه برادرم نیز در این ایام به دیار باقی شتافت اما شهادت سردار سلیمانی برایم تلخ تر بود.

وی شلیک موشک های نقطه زن سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد امریکا پس از شهادت سردار سلیمانی را شیرین ترین خاطره خود عنوان کرد.
  

علی رضا شهرکی فرماندار سراوان تلخ خاطر سال 98 خود را در وهله اول شهادت سردار سلیمانی و سپس شیوع ویروس کرونا و همه گیر شدن آن دانست و گفت: حضور حماسی مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی شیرین ترین خاطره سال 98 بود.

ملک فاضلی منتخب مردم شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان اذعان کرد: تلخ ترین خاطره سال 98 می توان به شیوع ویروس کرونا در کشور اشاره کرد.

وی افزود: انتخابش به عنوان نماینده مجلس توسط مردم شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان شیرین ترین خاطره ای است که در سال 98 دارد.

منتخب مردم شهرستان های سراوان، سیب و سوران و مهرستان گفت: در سال جدید آرزو دارم که بتواند به عنوان یک خدمت گذار قلوب مردم این حوزه انتخابیه را شاد کند.

 انتهای پیام/
پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۵
کد مطلب: 17627
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *