800
۰
یک جوان سراوانی مطرح کرد:

دولتی ها زمینه اشتغال پایدار جوانان را فر اهم کنند/ تحقق شعار سال با بهره مندی ازپتانسیل های منحصر به فرد استان

شهاب درزاده گفت: از مسئولین و دولتی ها انتظار می رود تا با تدابیر مناسب و مطلوب زمینه اشتغال پایدار جوانان جویای کار در سیستان و بلوچستان به ویژه شهرستان سراوان را فراهم کنند.
دولتی ها زمینه اشتغال پایدار جوانان را فر اهم کنند/ تحقق شعار سال با بهره مندی ازپتانسیل های منحصر به فرد استان
به گزارش شستون؛ ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان بهانه ای شد تا پای درد و دل یکی از جوانان سراوانی بنشینیم.

شهاب درزاده یکی از جوانان شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه سیستان و بلوچستان از جمله استان های جوان کشور محسوب می شود، از مسئولین و دولتی ها خواست تا با برنامه ریزی صحیح برای جوانان بیکار و جویای کار این منطقه  زمینه اشتغال پایدار را فراهم کنند.

وی با اشاره به اینکه بیکاری در سیستان و بلوچستان و همچنین شهرستان سراوان به یک معضل تبدیل شده است، افزود: جوانان سراوانی از سمبوسه فروشی گرفته تا بنزین فروشی سر چهار راه های به دنبال امرار معاش هستند که اصلی ترین خواسته مردم این منطقه ایجاد شغل است.

این جوان سراوانی در تکمیل مطلب فوق اضافه کرد: بسیاری از جوانان این منطقه در سایه بی توجهی دولتی ها به قاچاق روی آورده اند که این خود یک معضل بزرگ به شمار می رود.


وی خاطر نشان کرد: سیستان وبلوچستان ظرفیت ها و توانمندی های فوق العاده نادر و فراوان و حتی منحصر به فردی در ایران و جهان دارد چرا نباید به نحو احسن از آنها در راستای تحقق شعار سال که همان جهش تولید است، بهره برد؟

این جوان سراوانی تصریح کرد: به عنوان یک جوان سراوانی از مسئولین خواهش و تمنّا می کنم یک بار هم که شده به داد جوانان برسند، از مسئولین خواست در این سالی که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) آن را جهش تولید نامگذاری کرده اند، با بهره برداری از ظرفیت ها و پتانسیل های منحصر به فردی که در سیستان و بلوچستان وجود دارد، این استان را شکوفا کنند!

درزاده در پایان با توجه به اینکه از مسئولین انتظار می رود برای  جوانان امکانات تفریحی و رفاهی را برای مصون ماندن از موادمخدر و انسان های شرور و جنایتکار فراهم کنند، اذعان کرد: انتظار می رود با راه اندازی کارخانه و کارگاه های تولیدی متعدد زمینه اشتغال جوانان در راستای تحقق شعار سال فراهم شود.


انتهای پیام/
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۱
کد مطلب: 17720
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *