800
۱
امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان:

شهامت از نشانه های بارز مدافعان حرم است/ دلیر مردان ایران انتقام شهید حججی را خواهند گرفت

امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان با بیان اینکه شهامت و شجاعت از نشانه های بارز مدافعان است، گفت: دلیر مردان ایران انتقام شهید حججی که ناجوانمردانه توسط داعشیان سربریده شد و به شهادت رسید را خواهند گرفت.
شهامت از نشانه های بارز مدافعان حرم  است/ دلیر مردان ایران انتقام شهید حججی را خواهند گرفت
مولوی زهی امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان در گفت و گو با شستون شهامت و شجاعت از نشانه های بارز مدافعان حرم برشمرد، اظهار داشت: مدافعان حرم برای دفاع از اسلام، گسترش شئایر اسلامی و مقابله به گروهک های تکفیری و‌تروریسی در آن سوی مرزهای ایران جانانه و بدون هیچ گونه چشم داشتی جانفشانی می کنند تا اسلام همچنان در دنیا پابرجا بماند.
وی افزود: شهید حججی یکی از رزمندگان مدافعین حرم بود که توسط داعشیان به اسارت گرفته شود و ناجوانمرده توسط کوردلان  تکفیری سربریده شد و به شهادت رسید اما گروهک های تکفیری، تروریست ها و افراد پرورش دهنده داعشیان بدانند که دلیرمردان ایرانی انتقام فرزندانشان را خواهند گرفت.
امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان با اشاره به اینکه شهید حججی هنگام اسارت هیچ گونه ترس و پشیمانی در چهره اش نبود، گفت: این شهید که اسطوره و نماد مردانگی، شهامت و شجاعت است، ترس را بر چهره داعشیان نشاند.
مولوی حسین زهی با بیان اینکه ملت ایران در راه اسلام شهدای زیادی را تقدیم کرده است و این یکی از افتخارات ملت ایران می باشد، خاطر نشان کرد: پیام جامعه اهل سنت به داعش این است که ایرانیان با شهامت، جرعت و مرادنگی مقابل جنایات ننگینشان تا پای جان ایستادگی می کنند و همین ایستادگی بدون ترس برای گروهک های تکفیری کافی است تا آنها از صفحه روزگار محو شوند.
وی در پایان شهادت شهید حججی را به مقام معظم رهبری، خانواده شهید حججی و ملت شهید پرور ایران تبریک و تسلیت گفت.
 
 
 
انتهای پیام/
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۹
کد مطلب: 18
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *