800
۰
قهرمان 11 دوره وزنه برداری جهان مطرح کرد؛

لبیک جامعه ورزشی سیستان و بلوچستان به فرمایشات رهبری/ ورزشکاران بر سکوی نخست کمک مومنانه قرار گرفتند

اسحاق نارویی گفت: جامعه ورزشی به ویژه قهرمانان نامی کشور و به تبع آن سیستان و بلوچستان همیشه در راستای کارهای خیر پیش قدم بوده اند.
لبیک جامعه ورزشی سیستان و بلوچستان به فرمایشات رهبری/ ورزشکاران بر سکوی نخست کمک مومنانه قرار گرفتند
 به گزارش شستون؛ اسحاق نارویی، قهرمان 11 دوره وزنه برداری جهان از خطه سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: رزمایش کمک مومنانه که در پی فرمایشات مقام معظم رهبری و در راستای مواسات و همدلی راه اندازی شده، کار بسیار مومنانه و بسیجی است، همه اقشار به ویژه ورزشکاران سیستان و بلوچستان به گونه ای نقش خود را در این وادی ایفا کردند تا در این عمل خیرخواهانه سهمی داشته باشد.

وی با بیان این که مردم ایران همیشه یاور هموطنان و همچنین هم نوعان خود در دیگر کشورها بوده اند، اضافه کرد: جامعه ایرانی اسلامی و مسئولان کشورمان در راستای کمک های مومنانه قدم های بسیار خوبی را برداشته اند.

این قهرمان تصریح کرد: به خصوص در حوزه ورزش، تمام باشگاه ها و استادیوم های ورزشی در این وادی قرار گرفتند تا به کسانی که در پی شیوع کرونا آسیب دیدند، با هر آنچه در توان دارند، کمک کنند.

نارویی که مقام سوم مسابقات المپیک 2017 وزنه برداری پیشکوستان جهان را نیز به خود اختصاص داده است، افزود: ورزشکاران سیستان و بلوچستان نیز با آنچه در بضاعتشان بود با بسیج همگانی در راستای کمک های خیرخواهانه و مومنانه پای کار آمدند.

وی تصریح کرد: چهارشنبه گذشته همه اهالی ورزش استان در دهکده المپیک زاهدان گرد هم آمدند و کمک های خوبی جمع آوری و برای اقشار آسیب دیده از شرایط فعلی جامعه ارسال شد.

به گفته رئیس هیئت وزنه برداری سیستان و بلوچستان، در این راستا قهرمانان شاخص استان نیز پای کار آمدند و در دیگر نقاط کشور هم قهرمانان نامی از جمله پهلوان خادم و کمیل قاسمی؛ کشتی گیران مطرح دنیا در این امر خیرخواهانه شرکت کردند و خودشان را در این موضوع مهم سهیم دانستند.

وی اضافه کرد:  تصریح کرد: ورزشکاران سیستان و بلوچستان چه شاخص و چه آن هایی که ابتدای راه هستند همیشه و همه جا ثابت کرده اند که در صف اول کمک های خیرخواهانه قرار دارند.

به گفته این مدال آور صحنه های جهانی، آن ها علاوه بر این که در روزهای کرونایی به کمک آسیب دیدگان شتافتند در دیگر شرایط سخت از جمله سیل و زلزله نیز همیشه برای یاری رساندن به هم نوعانشان ثابت قدم بودند و نشان دادند که در صف و سکوی اول هستند.

نارویی ابراز امیدواری کرد: پیش قدمی جامعه ورزشی استان در کارهای مومنانه همیشه پیایدار باشد، چراکه قهرمان شدن ساده است اما پهلوان ماندن شگرد می خواهد که اگر به این مهم دست پیدا کنند، نام پهلوان تختی همیشه سرزبان ها خواهد ماند که امیدوارم ورزشکاران این خطه همیشه ثابت قدم و استوار بمانند.

انتهای پیام/
شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۶
کد مطلب: 18239
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *