800
۰
رئیس مجمع جوانان سیستان و بلوچستان:

توزیع 5 هزار و 500 بسته معیشتی و غذای گرم با همت جوانانه/ خدمات شایسته سپاه در رزمایش کمک مومنانه بر کسی پوشیده نیست

مرتضی براهویی گفت: در استان سیستان و بلوچستان سازمان های مردم نهاد با همکاری سایر نهاد ها بیش از ۳۰۰۰بسته معیشتی و حدود ۲۵۰۰ غذای گرم تا به امروز بین نیازمندان توزیع کردند و به امید خدا این کار تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.
توزیع 5 هزار و 500 بسته معیشتی و غذای گرم با همت جوانانه/ خدمات شایسته سپاه در رزمایش کمک مومنانه بر کسی پوشیده نیست
مرتضی براهویی رئیس مجمع جوانان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با شستون با توجه به شیوع اپیدمی همه گیر کرونا پیامد های منفی ای آن، بیان کرد: یکی از این پیامد های منفی لطمه به معیشت خانواده های کم در آمد بود که در فرمایشات رهبر معظم انقلاب مورد توجه قرار گرفته بود.

وی با اشاره به اینکه استان سیستان و بلوچستان یکی از استان های محروم کشور می باشد، افزود: در حالت عادی نیمی از جمعیت استان گرفتار فقر است و همه گیری کرونا با عث تشدید آن شده لذا نگاه ها و تلاش ها در این استان باید چند برابر شود.

رئیس مجمع جوانان سیستان و بلوچستان ادامه داد: سپاه پاسداران به عنوان یک نیروی مخلص از ابتدای تشکیل و ابتدای انقلاب خدمات شایسته ای در عرصه های مختلف نظامی، فرهنگی، اجتماعی، اشتغال زایی و محرومیت زدایی داشته است که در حال حاضر هم با توجه به نفوذ در بطن جامعه و شناسایی افراد کم برخوردار توانسته بخش بسیار بزرگی از این عزیزان را در قالب کمک مومنانه  پوشش دهد که این تلاش ها بر کسی پوشیده نیست.

براهویی اضافه کرد: با توجه دعوت مقام معظم رهبری از همه ارگان ها و نهاد ها،یک رقابت بسیار خوبی در بین ارگان های مختلف برای خدمت و لبیک به پیام مقام معظم رهبری شکل گرفت که هر ارگانی به نوعی میخواست که از نهاد دیگری در این زمینه پیشی گیرد و تقریبا همه ارگانها به نوعی در این کار خیر سهیم شده اند.

وی خاطر نشان کرد: سازمان های مردم نهاد نیز با توجه به ظرفیت بالای اجتماعی که در جامعه دارند  بسیار خوب توانستند هم در بحث کرونا و هم در بحث رزمایش کمک مومنانه با همت جوانانه خود سربلند باشند که در استان سیستان و بلوچستان سازمان های مردم نهاد با همکاری سایر نهاد ها بیش از ۳۰۰۰بسته معیشتی و حدود ۲۵۰۰ غذای گرم تا به امروز بین نیازمندان توزیع کردند و به امید خدا این کار تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

رئیس مجمع جوانان سیستان و بلوچستان در پایان از مردم پرشور و همیشه درصحنه به ویژه جوانان و خیرین گرامی و کلیه مسئولین و نهاد ها و موسسات دعوت کرد تا با حداکثر توان در این راستا گام بردارند و تمام ظرفیت های خود را جهت ارائه حداکثری کمک های مومنانه و گره گشایی از کار گرفتاران و نیاز مندان به کار ببندند.

انتهای پیام/
دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۹
کد مطلب: 18274
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *