800
۰
روابط عمومی مرکز بهداشت سیب و سوران:

خنثی سازی شانتاژ رسانه های معاند با تولید محتوای مناسب/ اهمیت ویژه فعالیت مستمر روابط عمومی ها در بحران کرونا

حبیب الله شهداد زهی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان و به طبع آن در کشور نقش و جایگاه روابط عمومی هایی که در حوزه بهداشت و درمان فعالیت می کنند، دو چندان شده است.
خنثی سازی شانتاژ رسانه های معاند با تولید محتوای مناسب/ اهمیت ویژه فعالیت مستمر روابط عمومی ها در بحران کرونا
به گزارش شستون، از دیرباز یکی از شروط اصلی و مهم در داشتن ارتباط خوب و موثر سخن گفتن از روی علم و آگاهی و اطلاع است و تداوم سازمان ها و ارگان ها نیز بستگی به موفقیت در اطلاع رسانی و آگاهی دادن به مردم است.
 
از آنجایی که جایگاه روابط عمومی با توجه به پیشرفت تکنولوژی در عصر ارتباطات دو چندان شده است، فرصت را مغتنم دانسته و به مناسبت 27 اردیبهشت روز  ارتباطات و روابط عمومی با یکی از فعالین این عرصه به بحث و گفت گو پرداختیم.
 
حبیب الله شهدادزهی که به  مدت دو سال است  مسئولیت  روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان سیب و سوران را برعهده گرفته  در گفت و گو با شستون بیان کرد: اطلاع رسانی یکی از مهمترین وظایفی هست که یک شخص باید انجام  و تمام فعالیت های یک سازمان را به نحوه احسن نشر دهد. 
 
همچنین وی در خصوص جایگاه و اهمیت روابط عمومی در شهرستان سیب و سوران، گفت: اهمیت و جایگاه این سمت در شهرستان را باید مردم نظر دهند ولی به نظر اگر عالی نباشد بد هم نیست. 
 
روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان سیب و سوران ادامه داد: در راستای ارتقاء جایگاه روابط عمومی یک دوره کلاس اموزشی به میزبانی مرکز بهداشت برای تمام مسئولین ادارات سیب و‌ سوران برگزار شده است. 
 
شهداد زهی اضافه کرد: اهمیت روابط عمومی ها قطعا در حال حاضر که عصر ارتباطات است و جهان تبدیل به یک دهکده کوچک ویژه و خاص شده دو چندان شده است اما در حال حاضر که گرو های معاند در حال تبلیغ علیه کشور هستند حوزهای روابط عمومی با یک تولید محتوا مناسب می توانند این خلع را پر کنند و نقشه های شوم دشمنان و شانتاژ رسانه ای آنها را نقش بر آب کند. 
 
 
وی خاطر نشان کرد: افرادی که در حوزه روابط عمومی های مشغول به فعالیت هستند علی الخصوص روابط عمومی های سازمانی می توانند با ایده پردازی و کاری در رسانه ای کردن تلاش ها و موفقیت ها حاصل شده در کشور پیشرو باشند تا دشمن نتواند بهره برداری کند. 
 
روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان سیب و سوران با اشاره به اینکه کرونا هم اکنون تبدیل به یک معضل جهانی و همه گیر شده است، اذعان کرد: با وجود بحران کرونا در حال حاضر فعالیت مستمر روابط عمومی ها  در حوزه بهداشت و درمان از اهمیت ویژه برخوردار شده است. 
 
 
شهداد زهی گفت: از یک طرف حساس سازی جامع برای پیشگیری از ویروس کرونا و از طرف دیگر  آموزش صحیح به آحاد جامعه و مهمتر از همه انعکاس خوب خدمات ارزنده ای که کادر درمان و پرسنل شبکه بهداشت و درمان به صورت شبانه روزی برای حفظ سلامتی انجام می دهند، دارای اهمیت فراوان است. 
 
وی درپایان در خصوص خاطرات تلخ و شیرین خود چنین اذعان کرد:خاطرات تلخ و شیرینی زیادی را در این سمت داشته اما  شیرین ترین خاطره می تواند خبر خوش یک خدمت جدید برای تسهیل کار مردم و تلخ ترین خاطره اطلاع رسانی در خصوص مراسم ترحیم است. 
 
انتهای پیام/ 
 
 
 
شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۳
کد مطلب: 18344
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *