800
۰
فرمانده سپاه شهرستان سراوان:

تداوم رزمایش مواسات در جنوب شرق/ توزیع 2 هزار و 200 پرس غذای گرم در نقطه صفر مرزی بم پشت

احمد مالدار گفت: در تداوم رزمایش مواسات و کمک مومنانه در شهرستان سراوان 2 هزار و 200 پرس غذای گرم در نقطه مرزی بم پشت توزیع می شود.
تداوم رزمایش  مواسات در جنوب شرق/ توزیع 2 هزار و 200 پرس غذای گرم در نقطه صفر مرزی بم پشت
احمد مالدار فرمانده سپاه شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه در شهرستان سراوان با همکاری ادارات، ارگان ها و نهاد های مردمی همچنان ادامه داد.

 وی افزود: به مناسبت شب های قدر در شهرستان سراوان 2 هزار و 500 پرس غذا به مدت پنج شب در حاشیه شهر و مناطق کم برخوردار توزیع شد.

 فرمانده سپاه شهرستان سراوان ادامه داد: علاوه بر توزیع 1000 بسته معیشتی توسط سپاه در قالب رزمایش کمک مومنانه، هفته گذشته 300 بسته غذایی دیگر نیز با کمک انجمن های مردم نهاد میان مستضعفان توزیع شد.

مالدار با اشاره به اینکه در مرحله دوم این رزمایش نیز 1000 بسته غذایی دیگر توزیع می شود، خاطر نشان کرد: همچنین در تداوم رزمایش همدلی و کمک مومنانه در منطقه مرزی بم پشت با همکاری لشکر 19 فجر 2 هزار و 200 پرس غذای گرم به مدت پنج شب توزیع می شود.

وی در پایان تصریح کرد: تا کنون 800 پرس غذای گرم میان روستاهای صعب العبور این منطقه به همت حوزه مقاومت شهید سجاد بم پشت و لشکر 19 فجر توزیع شده است.

 انتهای پیام/
دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۸
کد مطلب: 18389
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *