800
۰
امام جمعه موقت اهل سنت جالق:

ارکان و تشکیلات انقلاب مقابل آمریکا تسلیم نخواهند شد/ برقراری امنیت مطلوب در جامعه توسط نیروی انتظامی

مولوی مجیب الرحمن رئیسی گفت: امروز نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و فرماندهان ناجا در لیست تحریم آمریکا قرار گرفته اند اما آمریکا بداند ایران هرگز مقابل زیاده خواهی های این کشور تسلیم نخواهد شد.
ارکان و تشکیلات انقلاب مقابل آمریکا تسلیم نخواهند شد/ برقراری امنیت مطلوب در جامعه توسط نیروی انتظامی
مولوی مجیب الرحمن رئیسی امام جمعه موقت اهل سنت شهر جالق در گفت و گو با شستون بیان کرد: عداوت و دشمنی آمریکا از زمانی که انقلاب اسلامی و حکومت اسلامی روی کار آمده با عناوین مختلف اظهار و آشکار شده است.

 وی افزود: مشاهده می کنیم که گاهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که یک نهاد مردمی و برای دفاع از کیان انقلاب و خدمت به مردم تشکیل شده است را تحریم می کنند.

 امام جمعه موقت اهل سنت شهر جالق ادامه داد: امروز هم نوبت به نیروی انتظامی و فرماندهان ناجا رسیده تا در لیست تحریم های ناجوانمردانه آمریکا قرار بگیرد، اما آمریکا بداند همه ارکان نظام و تشکیلات مختلف که در این این نظام هستند  مقابل آمریکا تسلیم نخواهند شد.

 مولوی رئیسی با اشاره به اینکه هرگز زیر سلطه آمریکا نخواهیم رفت، خاطر نشان کرد: اصل دشمنی آمریکا با اسلام و نظام اسلامی است و با روی کار آمدن نظام اسلامی با عناوین مختلف به ایران فشار وارد می کند تا ملت ایران مقابل آنها تسلیم شود اما هرگز چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: نسبت به کشورهای همجوار و همسایه از امنیت بالا و خوبی برخوردار هستیم و امید است با تلاش بیشتر نیروی انتظامی امنیت بیشتری در جامعه مطلوب شود هر چند که در حال حاضر از امینت مطلوبی برخوردار هستیم.

 انتهای پیام/
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۶
کد مطلب: 18542
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *