800
۰
جهت پیشگیری از ابتلا به کووید 19:

کولرهای آبی خارج از ساختمان قرار گیرد/ ضرورت استفاده از ماسک مقابل باد کولر در اماکن عمومی

خان محمد سپاهی مدرس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان باتوجه به راه اندازی کولرهای آبی در این منطقه توصیه هایی جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا انجام داد.
کولرهای آبی خارج از ساختمان قرار گیرد/ ضرورت استفاده از ماسک مقابل باد کولر در اماکن عمومی
خان محمد سپاهی مدرس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: با توجه به افزایش دمای هوا و استفاده از کولرهای آبی جهت خنگ نگه داشتن منازل، بهتر است شهروندان جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا نکاتی را رعایت کنند.

وی افزود: می طلبد شهروندان کولرهای آبی را در فضای بیرون از ساختمان جهت داشتن تهویه مناسب قرار دهند تا هوای داخل مجدد وارد کولر نشود.

 مدرس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان ادامه داد:  در اماکن عمومی حداقل یک ساعت قبل از آغاز ساعت کاری کولر را روشن و یک ساعت پس از اتمام ساعت کاری جهت پاکسازی هوا کولر خاموش شود.

سپاهی با اشاره به اینکه  شهروندان حتما چند دریچه یا پنجره برای عبور هوا و جایگزینی هوای تازه را باز نگه دارند، خاطر نشان کرد: همچنین افرادی که در مکان عمومی در معرض باد مستقیم کولر های آبی قرار می گیرند حتما از ماسک استفاده کنند.

وی تصریح کرد: سیستم تهویه مکانیکی در آشپزخانه و سرویس های بهداشتی تعبیه شده روشن و دما بین 24 تا 30 درجه سانتی گراد و رطوبت  بین 40 تا 70 درصد حفظ شود.


انتهای پیام/
پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۸
کد مطلب: 19504
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *