800
۰
قهرمان دفاع شخصی جهان بیان کرد؛

سپاه پرچم دار در اجرای رزمایش کمک مومنانه/ خدمت به مردم افتخار ورزشکاران است

عبدالله حسین بر گفت: ورزشکاران و افراد شناخته شده در جامعه می توانند مانند سپاه در اجرای رزمایش کمک مومنانه و یاری رساندن به اقشار آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا پرچم دار باشند.
سپاه پرچم دار در اجرای رزمایش کمک مومنانه/ خدمت به مردم افتخار ورزشکاران است
عبدالله حسین بر ورزشکار نامی و قهرمان دفاع شخصی جهان در گفت و گو با شستون بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش کمک مومنانه، کمک های بسیار مطلوبی به مستمندان، افراد فاقد شغل و یا افرادی که کسب و کارهای آنها دچار مشکل شده بود انجام شد.

وی افزود: بسیج و سپاه جزء اولین ارگان هایی بودند که به این رزمایش را به مرحله اجرا در آورد که نشان می دهند که تا چه اندازه به فکر مردم هستند  که جای قدردانی و تشکر دارد.

این ورزشکار سراوانی خاطر نشان کرد: در این برهه از زمان نه تنها ورزشکاران بلکه افرادی که دارای تمکن مالی هستند باید به یاری و کمک به هم نوعان خود بشتابند و این یک وظیفه انسانی است.


حسین بر با اشاره به اینکه ورزشکاران و افراد شناخته شده در کنار سپاه می توانند پرچمدار کمک به همنوعان و افراد آسیب دیده از کرونا ویروس باشند، تصریح کرد: جامعه ورزشی نیز آمادگی کامل جهت به همنوعان خود دارد همچنان که در زمان شیوع ویروس کرونا کمک های خوبی را انجام داده است.

وی با بیان اینکه کمک  و خدمت به هم نوعان برای ورزشکاران افتخار است، گفت:  وظیفه انسانی همه اقشار جامعه است که به افراد آسیب دیده ناشی از کرونا کمک و خدمت رسانی کنند.

این ورزشکار نامی سراوانی اذعان کرد: ضرورت امروز جامعه بر تداوم اجرای رزمایش کمک مومنانه است که انتظار می رود کمک های بیشتری به مردم آسیب دیده انجام شود.


انتهای پیام/
يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۴
کد مطلب: 19670
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *