800
۰
آب در کوزه و جوانان سراوانی گرد جهان می گردند؛

پیست اتومبیلرانی طبیعی در شرقی ترین نقطه کشور/ دولت نباید به ظرفیت های بی نظیر منطقه بی توجه باشد

درحالی جوانان سراوانی از نداشتن پیست اتومبیلرانی اظهار گلایه دارند و معابر این شهر را به پیست تبدیل کرده اند که در بخش جالق این شهرستان منطقه مناسبی جهت برگزاری مسابقات اتومبیلرانی صحرایی وجود دارد.
پیست اتومبیلرانی طبیعی در شرقی ترین نقطه کشور/ دولت نباید به ظرفیت های بی نظیر منطقه بی توجه باشد
به گزارش شستون، در حالی جوانان سراوانی در حسرت داشتن پیست اتومبیلرانی جهت برگزاری مسابقات هستند که در بخش جالق این شهرستان یک منطقه مستعد جهت برگزاری مسابقات اتومبیلرانی صحرایی وجود دارد که می طلبد متولیان امر نسبت به این موضوع تدابیر لازم  را جهت رفع این مشکل جوانان اندیشیده کنند.

در همین راستا مهران محمودی بخشدار جالق در گفت و گو با شستون بیان کرد: در منطقه دشت مک سوخته  تپه هایی وجود دارد که مستعد برگزاری مسابقات اتومبیلرانی صحرایی و موتور سواری است.

 وی افزود:  می طلبد کارشناسان مربوطه ورزشی جهت بررسی های لازم به این منطقه ورود کرده و ظرفیت سنجی های مناسب را انجام دهند.

بخشدار جالق خاطر نشان کرد: در منطقه مک سوخته بخش جالق به صورت خدادادی تپه هایی وجود دارد که برای برگزاری مسابقات صحرایی اتومبیلرانی و موتور سواری مناسب است.

محمودی تصریح کرد: در مناطق دیگر میلیاردها تومان  برای ساخت چنین محیط هایی هزینه می شود، اما در این منطقه به عنوان یک ظرفیت و پتانسیل خدادادی تپه هایی وجود دارد که انتظار می رود نگاه ویژه ای جهت رونق اقتصاد منطقه انجام شود.

انتهای پیام/

 
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۴
کد مطلب: 19734
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *