800
۰
امام جمعه اهل سنت سیب و سوران:

لازمه استمرار کمک مومنانه در جنوب شرق/ واریز یارانه نقدی توسط دولت در منطقه احساس می شود

مولوی ابراهیم جهانی با اشاره به توزیع بسته های غذایی و پک های بهداشتی در این منطقه توسط سپاه، گفت: از دولت انتظار می رود با واریز مبالغی به عنوان یارانه نقدی به یاری مردم این منطقه بشتابد.
لازمه استمرار کمک مومنانه در جنوب شرق/ واریز یارانه نقدی توسط دولت در منطقه احساس می شود
مولوی ابراهیم جهانی امام جمعه اهل سنت شهرستان سیب و سوران در گفت و گو با شستون؛ با اشاره به اینکه مردم این منطقه اکثرا بیکار هستند و معیشت بزرگ ترین معضل این خطه از کشور به شمار می رود، بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، معیشت مردم بیشتر در مضیقه قرار گرفته است.

وی با اشاره به اجرای کمک مومنانه در کشور، افزود: با توجه به تورم و گرانی های موجود در جامعه این روزها استمرار و تداوم رزمایش کمک مومنانه بیش از پیش احساس می شود.

امام جمعه اهل سنت شهرستان سیب و سوران خاطر نشان کرد: از خیران و دولتمردان انتظار می رود که در حد توان در اجرای رزمایش کمک مومنانه به یاری مردم این منطقه بشتابند.

مولوی جهانی تصریح کرد: توزیع بسته های غذایی و پک های بهداشتی در میان مردم توسط سپاه انجام شده است اما با توجه به فقر اقتصادی موجود در این منطقه دولت مبالغی به عنوان یارانه نیز به حساب خانوارهای این منطقه واریز کند چرا که جز مواد غذایی مردم به موارد دیگر نیز نیاز دارند.

انتهای پیام/
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۱
کد مطلب: 19747
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *