800
۰
رئیس بیمارستان رازی سراوان:

ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در سراوان دوچندان شد/ افزایش شمار قربانیان کرونا

امیر گرگیچ گفت: با توجه به افزایش شمار فوت شدگان بدنبال ابتلا به کرونا در سراوان، رعایت دو چندان پروتکل های های بهداشتی در این منطقه احساس می شود.
ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در سراوان دوچندان شد/ افزایش شمار قربانیان کرونا
امیر گرگیچ رئیس بیمارستان رازی شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: در حال حاضر در موج دوم شیوع ویروس کرونا قرار داریم تا زمانی که شهروندان در مراسمات عروسی، مهمانی و سفر شرکت داشته باشند شاهد افزایش شمار مبتلایان به کووید 19 هستیم.

وی افزود: انتظار می رود شهروندان سراوانی با رعایت دستور العمل های بهداشتی، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک از جان خود و سایرین حفاظت کنند.

رئیس بیمارستان رازی شهرستان سراوان با اشاره به افزایش مراجعه کنندگان با علائم بیماری حاد تنفسی و افزایش موارد فوتی  مبتلایان به ویروس کرونا، لازمه رعایت پروتکل های بهداشتی در این منطقه دوچندان عنوان کرد. 

گرگیچ خاطر نشان کرد: از آنجایی که این بیماری علایم گوناگونی از خود نشان داده و در برخی از افراد بدون علائم بوده، بهترین راه پیشگیری در خانه ماندن و دوری جستن از حضور در تجمعات و مراسمات است.

وی گفت: تاکنون هیچ گونه درمان قطعی در خصوص کووید 19 در جهان کشف نشده پس بهتر است به جای ساده انگاشته شدن کرونا، بیشتر به دستور العمل های بهداشتی توجه داشته باشیم.


انتهای پیام/
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۹
کد مطلب: 19775
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *