800
۰
در گفت و گو با دانش آموز نخبه زاهدانی عنوان شد؛

برنامه ریزی و استمرار در مطالعه مهمترین عوامل موفقیت/خانواده بهترین مشوق و پشتیبان فرزندان هستند

یگانه رجبی دانش‌آموز دبیرستان نخبه زاهدانی با تاکید بر اینکه برنامه ریزی و استمرار در مطالعه مهمترین عوامل موفقیت است، خانواده را بهترین مشوق و پشتیبان فرزندان دانست.
برنامه ریزی و استمرار در مطالعه مهمترین عوامل موفقیت/خانواده بهترین مشوق و پشتیبان فرزندان هستند
به گزارش شستون؛ به نقل از زاهدنیوز، یگانه رجبی یکی از دانش آموزان نخبه شهرستان زاهدان است که موفق شده با تلاش و کوشش رتبه ۹ کشوری رشته هنر را در کنکوری سراسری کسب کند.

دانش آموزان سیستان و بلوچستانی امسال توانستند در کنکور سراسری ۹۹ خوش بدرخشند و یگانه رجبی دانش‌آموز دبیرستان تیزهوشان فرزانگان ۱ زاهدان نیز رتبه ۹ کشوری کنکور سراسری هنر و رتبه دو منطقه را به خود اختصاص داد.

یگانه رجبی در گفت و گو با خبرنگار ما، بیان کرد: در رشته تجربی تحصیل و مطالعه دروس برای کنکور را از تابستان سال گذشته آغاز کردم، ساعات مطالعه روزانه ام متغیر بود ولی همیشه استمرار داشت.

وی افزود:لطف خداوند شامل حالم شد و توانستم با تلاش و برنامه ریزی، حمایت خانواده و اطرافیان و پشتکار به این موفقیت دست پیدا کنم.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین عوامل موفقیتم را در برنامه ریزی و استمرار در مطالعه می دانم همیشه سعی کردم از زمان به درستی استفاده کنم و برای همه ساعات روز برنامه داشته باشم و به سایرین نیز توصیه می کنم با برنامه ریزی از زمان به  خوبی استفاده کنند.

این دانش آموز نخبه زاهدانی تاکید کرد: خودم نتایج را دیدم و از کسب این موفقیت بسیار خوشحال شدم و دوست دارم در رشته گرافیک دانشگاه تهران به تحصیل بپردازم.

رجبی اذعان کرد:خانواده بهترین پشتیبانم در کسب این موفقیت بودند و همواره با صحبت های دلگرم‌کننده من را به ادامه راه تشویق می‌کردند.

گفتنی است حمیدرضا رخشانی مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان نیز روز گذشته با حضور در منزل این دانش آموز نخبه کشوری کنکور ۹۹ با وی و خانواده اش دیدار و گفتگو و از زحماتش تقدیر کرد.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۸
کد مطلب: 20337
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *