800
۰
نماینده مردم چابهار، نیکشهر، کنارک، قصرقند و دشتیاری در مجلس شورای اسلامی:

گسترش و تقویت فرهنگ شهادت و ایثار یک وظیفه عمومی/ ایران امروز تحت هیچ شرایطی در برابر بیگانه سر خم نمی کند

معین الدین سعیدی گفت: ایثار و شهادت به عنوان فرهنگی ارزشی همه جریان‏‌ها و مسائل دیگر را تحت الشعاع قرار داده است.
گسترش و تقویت فرهنگ شهادت و ایثار یک وظیفه عمومی/ ایران امروز تحت هیچ شرایطی در برابر بیگانه سر خم نمی کند
به گزارش شستون؛ معین الدین سعیدی؛ نماینده مردم چابهار، نیکشهر، کنارک، قصرقند و دشتیاری در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به هفته دفاع مقدس که یادآور ایثار و استقامت رادمردان و شیر زنان است بیان کرد: مردم ایران در لبیک به فرمان امام و مقتدای خویش در دفاع از کیان آب و خاک نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی و حماسه‌های ماندگاری را بر برگ‌های زرین انقلاب اسلامی ثبت کردند.

وی یکی از ثمرات بزرگ دفاع مقدس، را فرهنگ‌سازی عنوان کرد و افزود: مجاهدت برای دفاع از ناموس و وطن، فدا کردن آرزوها در راه زنده نگه داشتن آرمان ها که توسط رزمندگان انجام شده تا امروز فرد به فرد ما در ایران اسلامی آرامش و آسایش داشته باشیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: باید این فرهنگ در بین همه مردم و مسئولین نهادینه شود تا بتوانیم در زمان تحریم ها، مشکلات به خوبی عمل کنیم و با وجود کمبودها در ارتقاء و پیشرفت کشور قدمی تاثیرگذار و مهم برداریم.

وی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاورمردی های شهیدان والامقام، رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، گفت: مردان بزرگی از جان خود گذشتند تا کشور ما به یک سرزمین مقتدر و با افتخار امروز تبدیل شود که با وجود تحریم ها و هجمه های سنگین هرگز لحظه ای در مقابل هیچ بیگانه سر خم نمی کند.

سعیدی گفت: امیدواریم با توجهات به رهنمودهای داهیانه رهبرمعظم انقلاب(مدظله العالی)، شاهد عزت، اقتدار، سربلندی و آبادانی جمهوری اسلامی ایران باشیم و راه امام و شهدا بدون لحظه ای توقف ادامه داشته باشد.

وی اظهار کرد: باید با یاری همدیگر به فکر توسعه بیش از پیش و همه جانبه ایران اسلامی در عرصه های مختلف باشیم و همگان در راه پاسداشت و صیانت از ارزش‌ها و پیمودن راه پر افتخار شهدا، ایثارگران و آزادگان سرافراز و ثابت قدم باشیم.

وی تاکید کرد: اگر مدیران ما مثل رزمندگان دفاع مقدس از خودگذشتگی و ایثار نداشته باشند هرگز نمی توانند در راه آرمان های این انقلاب محکم و استوار گام بردارند و ممکن است به هوای نفس خود دچار لغزش و خطا شوند.

نماینده مردم چابهار خاطرنشان کرد: با توجه به هجمه غرب در جنگ نرم، فرهنگ شهادت طلبی و ایثار یک فرهنگ ارزشی است که می تواند از جوانان ما در مواجه با برنامه های مخرب و زننده دشمن بیمه کند و باعث سربلندی آنها شود.

انتهای پیام/
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۶
کد مطلب: 20354
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *