800
۰
همزمان با برگزاری پویش رضایت لبخند؛

۱۱۰ بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند بزمانی توزیع شد

علیرضا رهدار،معاون هماهنگ کننده سپاه شهرستان ایرانشهر گفت: در قالب کمک مومنانه و طرح و پویش «لبخند رضایت » ۱۱۰ عدد بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند روستاهای بزمان توزیع شد.
۱۱۰ بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند بزمانی توزیع شد
به گزارش شستون؛ علیرضا رهدار در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: پویش لبخند رضایت در ادامه رزمایش مواسات جهت حمایت از دانش آموزان نیازمند برگزار و کانون های بسیج یک برنامه محوری در این خصوص در دستور کار قرار دادند.

وی گفت: در این راستا به همت بسیج سازندگی و بسیج فرهنگیان تعداد ۱۱۰ کیف و بسته های لوازم‌ التحریر، نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند ساکن در روستاهای بزمان توزیع شد.

این مقام مسئول افزود: بسیج سازندگی و فرهنگیان همه ساله و در آستانه بازگشایی مدارس اقدام به توزیع بسته های تحصیلی برای دانش آموزان نیازمند ساکن در روستاهای شهرستان ایرانشهر می کنند که این اقدام نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا و آسیبی که از لحاظ معیشتی به خانوارها وارد کرد با همت مضاعف تری در دستور کار قرار گرفت.

معاون هماهنگ کننده سپاه شهرستان ایرانشهر اضافه کرد: تهیه این بسته ها در قالب کمک مومنانه و طرح لبخند رضایت بود و به‌ منظور حمایت از تولید داخل، تمام کیف ها و نوشت افزارهای خریداری شده ایرانی هستند.

انتهای پیام/
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۸
کد مطلب: 20536
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *